SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9015067

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Korzystam z firmy dna co najmniej rok, głównie teść ale tez wpadła deka czy bold i nigdy problemu nie było. Teraz takie kwiatki. Podejrzewam ze to kawałki gumki ale pewności nie mam. Zauważyłem po zużyciu już 5ml z flakona, może były wcześniej te paprochy. Mam jeszcze dwie flaszki enana. Może poszedł jakiś gorszy sort samych butelek z gumka i się to kruszy niemniej nie powinno tak być. Po prostu zwracajcie uwagę czy wam coś nie pływa.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5831 Napisanych postów 15767 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 391369
moze olej z winogron i pestki masz wyj** to do smieci, bo infekcja i ciecie bedzie, jak jakos to wbijesz.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
To ściągnąłem do osobnej strzykawki. Więcej śmieci nie było ale i tak do kosza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3144
U mnie poki co zadnych takich niespodzianek w propie npp stano. Jutro odbiore nowe sprawdze dokladnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Ale wcześniej tez nigdy mi się nie zdarzylo. Może gorsza partia butli z gumka i się to kruszy. Ale kto tam używa to lepiej niech zwraca uwagę czy coś nie pływa. Mi tez zostały jeszcze dwie flaszki z tego samego zamówienia to będę patrzył czy problem powtarza się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31330
Ktoś tam wspominał o fake nowego Balkana - znalazłem takie coś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100333
Gumka się kruszy.. Może dostali lipę materiał lub za dużą igłą nabierasz

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11157 Napisanych postów 51656 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3144
diablo1
Ale wcześniej tez nigdy mi się nie zdarzylo. Może gorsza partia butli z gumka i się to kruszy. Ale kto tam używa to lepiej niech zwraca uwagę czy coś nie pływa. Mi tez zostały jeszcze dwie flaszki z tego samego zamówienia to będę patrzył czy problem powtarza się.


U mnie czysto 8viali przejarzane prop/stano bardzo dokladnie. Pytalem znajomkow na silce rano zaden nie mial syfu w srodku na tyle co bija i bili DNA. Moze temp zrobila swoje jak gdzies lezalo na magazynie czy u kogos w goracym nie wiem ja zadowolony z tego co mam i bije.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22898
rogidogi a jak działanie propa oceniasz ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium