SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5598707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2135 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
fred123411
eetker1
fred123411 mi niby kody z enana wchodzą...

Zmieniony przez - eetker1 w dniu 2016-05-06 00:25:13

Dziwne jest to ze niby ta sama partia, a sie roznia. Nawet napisy sa inne, "testosterone E" u Cb, a u mnie "testosteronâ E" ;\

Sprawdz z drugiej strony opakowania, z tego co pamietam balkan robil opakowania dwu jezyczne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 385 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17618
kilka miesiecy temu mialem bałkana cypio polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1568
marianzulek
fred123411
eetker1
fred123411 mi niby kody z enana wchodzą...

Zmieniony przez - eetker1 w dniu 2016-05-06 00:25:13

Dziwne jest to ze niby ta sama partia, a sie roznia. Nawet napisy sa inne, "testosterone E" u Cb, a u mnie "testosteronâ E" ;\

Sprawdz z drugiej strony opakowania, z tego co pamietam balkan robil opakowania dwu jezyczne:)

Zgadza się
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 105
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 105
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1469 Napisanych postów 10261 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 84499
Testy działały , przynajmniej prop i chyba enan lub cypio , ktoś tam bił ze znajomych, i gadał że kopią co do reszty nie mam pojęcia.

Nie wklejaj tylu zdjęć bo wyjdzie na to że pimpujesz, zdaje się że można tylko trzy specyfiki w tym temacie wklejać, jak nic się nie zmieniło.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1245 Napisanych postów 26434 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 298413
Zdjecia jak chcesz to wklej ale zgodnie z reg. max 3 srodki.
Slabe zdjecia, zeby dac Ci konkretna odpowiedz co do oryginalnosci Twojego towaru.

Jesli Twoj towar wyglada tak samo jak na zamieszczonych zdjeciach tutaj:
http://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s439.html 

To badz pewny, ze nie ma to nic wspolnego z org. Chyba, ze udoskonalili tego fejka.
Najpewniejszym wybore jest zakup wersji kartonikowej + holo.

Tu masz oryginał:
http://www.sfd.pl/PMP_Steroids_wersja_2014_str.212_temat_zbiorczy_-t921775-s212.html 

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2016-05-06 19:04:35
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1623
Nie zwróciłem uwagi że z drugiej strony jest inaczej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 547
Sory Panowie kabel do tel tylko posiadam :D Jak tam bił ktoś tego propa z Genamedu albo Nexium ostatnio ? Przeglądałem temat od początku ale dość stara data, także może to się mieć nijak do rzeczywistości. P.S. Zdjęcia ze starymi podobne tylko u mnie inny hologram. Dill zapewniał,że kozak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 293 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7895
tjjoker
Nowy prop Genesis i pływające dodatki. Zdjęcie robione na szybko i telefonem

Możliwe ze wytraciły sie kłaczki olejowe , normalna sprawa .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

nutlove nowy