SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888832

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
Co do IP to ja też mialem mieszane uczucia, ale enan klepał jak trzeba. Ostatnio tez byłem u zioma i akurat odbierał soki .... też mówił, że jak cypio to tylko z IP, twierdził, że najlepiej go robi ten towar....

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 350 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20973
T3 Uni Pharma - potwierdzam oryginalność badaniami.

9 dzień cyklu.
5 dni x 1 tabs
4 dni x 2 tabsy

w załączniku fotki.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
Dostalem dzis tajemnicza paczke chcialem sie dowiedziec czy ktos moze wiedziec co to jest
gh czy jakies ghrp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale że o co chodzi? Pytasz co to znaczy GH i co znaczy GHRP? Czy chodzi Ci że zamiast GH będzie GHRP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
smaczne to? kod propa wchodzi, kody cypka nie, lot ten sam, wszystko wygląda tak samo na 1 rzut oka, lekko różnią się hologramy, oceńcie fachowym okiem





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Propa bio biłem i był bdb opinie o długich testach też są bdb a wygląda standardowo.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
pajaczeq
Propa bio biłem i był bdb opinie o długich testach też są bdb a wygląda standardowo.


Z tym że ja traktowałem propa jako 1ml = 100 mg :D


Sry za dubla nie ten przycisk :D


Zmieniony przez - pajaczeq w dniu 2016-01-05 15:40:00

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
kiedyś bioniche nie miało kodów prawda? sugerować się wgl nimi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
Witam wszystkich w nowym roku

Do speców ...

ktoś miał to w łapach ?
Krzykacz ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
powerng
kiedyś bioniche nie miało kodów prawda? sugerować się wgl nimi?


Nie, ale od jakiegoś są:

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_real_white_version_tbl_&_inj__opinie_temat_zbiorczy_-t928147-s99.html 

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej