SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889866

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5341
Czyli w poniedziałek pierwszy szot leci. Zobaczymy jak wypadnie w porównaniu do Binoche.Andro bolesne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 994
Prop z bioniche. Wczesniej bilem suste z bioniche i kolor byl bardziej jak "olej kujawski", ten prop jak woda przejzysty. Jak myslicie ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5341
peter007
Prop z bioniche. Wczesniej bilem suste z bioniche i kolor byl bardziej jak "olej kujawski", ten prop jak woda przejzysty. Jak myslicie ?





Miałem cypka z bioniche też kolor woda ale działał spoko.Bij śmiało. Tylko nie wierz za bardzo w stężenie 150mg/ml
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 994
wolfidexter
peter007
Prop z bioniche. Wczesniej bilem suste z bioniche i kolor byl bardziej jak "olej kujawski", ten prop jak woda przejzysty. Jak myslicie ?





Miałem cypka z bioniche też kolor woda ale działał spoko.Bij śmiało. Tylko nie wierz za bardzo w stężenie 150mg/ml


Dzieki !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Normalny kolor, raz jest taki raz inny,będzie ok z działaniem pewnie też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 994
Dzieki Panowie. Do tej pory lecialem suste bioniche 300ml / 4-5dni. Ostatni strzal z susty 4 dni temu. Jak optymalnie bic propa, co 3 dni 150ml ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odśwież swój temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 588
ludzie powiedzcie o co chodzi mam clen db pharma new ( na 771 str zdjęcia tego clenu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 588
dzis wciagnalem 3 tabsy na czczo doslownie nic nie koplo , fake ? czy wciagnac jeszcze moze ze dwie i zobaczyc czy cos sie ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Leci u mnie juz miesiąc tura androchemu ale coś słabo czuję ,sam sie zdziwiłem bo dawka 60mg ed i teraz zwiększyłem na 70mg ed...ale jak pamiętam to lepiej czułem kiedys balkana czy foxa w dawce już 40-50mg ed ;/

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej