SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9014248

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11157 Napisanych postów 51656 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
alex79
Izzyyyy
Ostatnio mam takie coś









FAKE












To juz widze po drukowanej dacie waznosci i po holo ze pewnie kody ci nie weszly na stronie ?
mialem tez taki i ch**nia byla bo wzialem z innego zrodla.
Gdy wrocilem do tego samego to juz daty byly wybijane i holo dobrze zrobione i kody wchodzily na stronie itp.
Tylko ze cypio mialem





FAKE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11157 Napisanych postów 51656 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dybuk6.6.6.
przykładów można mnożyć prawy ori






Oryginał po prawej kody seria muszą być wybite
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 144 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1295
DNA Laboratory dobry lab?

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 36416 Napisanych postów 90975 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 947817
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31330
krzykacz
sHarkYy
Dobry jeszcze będzie?





W teorii do kosza, w praktyce mało kto wyrzuca tylko wbija. Jeśli w dobrych warunkach będzie OK. Twoja decyzja co z tym zrobisz. MT to dobry lab.

No 5 lat w szafce w cieniu przeleżał wiec warunki do leżakowania miał dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
To nie wino tylko masteron . Z wiekiem mocniejsze nie będzie

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
daniel.dddd1
DNA Laboratory dobry lab?




Bije dece 250mg z DNA i jest OK, ale jak patrze na Twoje combo, to slinka leci na sama mysl o takim polaczeniu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21823 Napisanych postów 71388 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576141
sHarkYy
krzykacz
sHarkYy
Dobry jeszcze będzie?





W teorii do kosza, w praktyce mało kto wyrzuca tylko wbija. Jeśli w dobrych warunkach będzie OK. Twoja decyzja co z tym zrobisz. MT to dobry lab.

No 5 lat w szafce w cieniu przeleżał wiec warunki do leżakowania miał dobre



Przez lata praktycznie każdy środek z MT brałem (ostatnie co to meth inj), złego słowa nie powiem na ten lab
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11157 Napisanych postów 51656 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
sHarkYy
krzykacz
sHarkYy
Dobry jeszcze będzie?





W teorii do kosza, w praktyce mało kto wyrzuca tylko wbija. Jeśli w dobrych warunkach będzie OK. Twoja decyzja co z tym zrobisz. MT to dobry lab.

No 5 lat w szafce w cieniu przeleżał wiec warunki do leżakowania miał dobre



Przez lata praktycznie każdy środek z MT brałem (ostatnie co to meth inj), złego słowa nie powiem na ten lab

Nie ryzykuj, wyslij mi, ja wbije i Ci powiem czy dziala ;) Spoko tyle po terminie to nawet piwo nie jest zepsute ;) Bralem tego Mastera i dzialal, mam tez metke inj, ale tylko raz wbilem jako PW i dziala napewno. Reszta narazie lezy i kusi :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21823 Napisanych postów 71388 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576141
Dokładnie j/w nie ryzykuj wyślij do Arka on ma odpowiednie kwalifikacje do utylizacji IM
4

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium