SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4268998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10799 Napisanych postów 47743 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
alex79
Izzyyyy
Ostatnio mam takie coś

FAKE

To juz widze po drukowanej dacie waznosci i po holo ze pewnie kody ci nie weszly na stronie ?
mialem tez taki i ch**nia byla bo wzialem z innego zrodla.
Gdy wrocilem do tego samego to juz daty byly wybijane i holo dobrze zrobione i kody wchodzily na stronie itp.
Tylko ze cypio mialem

FAKE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10799 Napisanych postów 47743 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
dybuk6.6.6.
przykładów można mnożyć prawy ori

Oryginał po prawej kody seria muszą być wybite
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 56 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 713
DNA Laboratory dobry lab?

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6766 Napisanych postów 50290 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 600761
daniel.dddd1

Bardzo dobry lab...będziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 742 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26640
krzykacz
sHarkYy
Dobry jeszcze będzie?

W teorii do kosza, w praktyce mało kto wyrzuca tylko wbija. Jeśli w dobrych warunkach będzie OK. Twoja decyzja co z tym zrobisz. MT to dobry lab.

No 5 lat w szafce w cieniu przeleżał wiec warunki do leżakowania miał dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4734 Napisanych postów 10286 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119319
To nie wino tylko masteron . Z wiekiem mocniejsze nie będzie

omerta 15

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2016 Napisanych postów 3368 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 75139
daniel.dddd1

Bije dece 250mg z DNA i jest OK, ale jak patrze na Twoje combo, to slinka leci na sama mysl o takim polaczeniu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16228 Napisanych postów 64822 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550069
sHarkYy
krzykacz
sHarkYy
Dobry jeszcze będzie?

W teorii do kosza, w praktyce mało kto wyrzuca tylko wbija. Jeśli w dobrych warunkach będzie OK. Twoja decyzja co z tym zrobisz. MT to dobry lab.

Przez lata praktycznie każdy środek z MT brałem (ostatnie co to meth inj), złego słowa nie powiem na ten lab
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5041 Napisanych postów 4302 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 150353
krzykacz
sHarkYy
krzykacz
sHarkYy
Dobry jeszcze będzie?

Przez lata praktycznie każdy środek z MT brałem (ostatnie co to meth inj), złego słowa nie powiem na ten lab

Nie ryzykuj, wyslij mi, ja wbije i Ci powiem czy dziala ;) Spoko tyle po terminie to nawet piwo nie jest zepsute ;) Bralem tego Mastera i dzialal, mam tez metke inj, ale tylko raz wbilem jako PW i dziala napewno. Reszta narazie lezy i kusi :)
3

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16228 Napisanych postów 64822 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550069
Dokładnie j/w nie ryzykuj wyślij do Arka on ma odpowiednie kwalifikacje do utylizacji IM
5

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina