SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5973306

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2135 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
Omka PL wyglada dobrze, bardziej bym sie martwil ta ruska poniewaz jestem przekonany ze opakowanie powinno byc niebieskie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 726
Bede musiał tak zrobic teoretycznie wszystko wyglada na oryg nawet naklejki sie zle odklejaja,farba z ampul nie schodzi przy scieraniu ciezko powiedziec a ty miales doczynienia z tym tematem?

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2135 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
Ja wlasnie porownywalem ze swoja i roznic nie widze. Za to widzialem rosyjska, bulgarska i /gruzinska, byly granatowe ale moglo sie cos zmienic.

Nie sprawdzalem jak sie naklejki odklejaja, nie drapalem ampy wiec tu nie pomoge. Napewno jest strasnzie gesta i bolaca w wiekszosci przypadkow, przynajmniej pierwsze injekcje.

Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2019-01-02 20:15:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 726
Ok skoro tez masz identyczna to wszystko gra,faktycznie jest gesta i mam male obrzeki po szocie ktorych wczesniej nie mialem,jestem spokojny dziekuje za pomoc

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 581 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 49945
Stelus
Bede musiał tak zrobic teoretycznie wszystko wyglada na oryg nawet naklejki sie zle odklejaja,farba z ampul nie schodzi przy scieraniu ciezko powiedziec a ty miales doczynienia z tym tematem?

Nie patrz na naklejki,farby i czy nic nie schodzi albo czy wygląda na oryginalne, teraz mają takie sprzęty w piwnicach że naprawdę ciężko jest doszukać się czy to wałek czy też nie, najlepiej wbić i iść zrobić badania, a jeszcze lepiej to nie tykać czegoś co daje tok myślenia w głowie "działa czy nie" albo "wbijam sok czy olej kujawski". Tylko i wyłącznie badania zweryfikują co siedzi w środku, następnym razem jak będziesz brał ome to tylko i wyłącznie z apteki albo od naprawdę zaufanego dila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To jest zaufany dil bo bardzo duzo tematow przerobilem od niego i dotej pory bylem pewny ze tj 100proc oryginal dopuki moj bardzo dobry kolega nie wyslal mi zdjecia swojej ruskiej i daly mi do myslenia te opakowania stad moja prosba na forum

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 581 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 49945
A no chyba że tak, no to wbijaj i rośnij ! bardziej obawiał bym się o tą ruskę niż o tą co ty masz, ale dla jasności i pewności wiadomo możesz śmiało iść na badania i wtedy wiesz co jest czarne a co białe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok dziekuje za pomoc,szerokosci!!

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 415
Witam

Nabyłem kilka miesięcy temu Clen od DB Pharma ale po porównaniu opakowania z innymi w necie mam wątpliwości co do autentyczności produktu. Pod składem nie ma daty produkcji. Jak myślicie?

Zmieniony przez - benign w dniu 2019-01-05 12:56:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6465 Napisanych postów 9621 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 407794
Jak dla mnie normalne opakowanie DB.
1

OnGear

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

BF