SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888992

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
mapetttmapettt
lodzianin1
Żonka zaczęła właśnie








bedzie zadowolona
w kazdym produkcie w nandzie jest to co powinno byc. tak jak w andro ions czy nexium itd . tylko nanda duzo drozsza

A skąd Ty wiesz co jest w środku w każdym produkcie????
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387300
tego galaxy to nawet propa bym osranym kijem nie ruszyl(opinie sa podzielone, bo wielu ludzi mowi ze dziala, moja jest taka - trzymac sie pewniejszych rzeczy) anavar to to napewno jest galaxi pamietam jak mialem mete kilka lat temu, takie popielate tabsy, to 1/4 byla popekana i pokruszona, lepiej chyba bylo nochem wciagnac popiol z popielniczki niz szamac to cos.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 286 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25727
Brak ktos metę z medica Pharma ???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
endy2
Brak ktos metę z medica Pharma ???





dziala i solo najlepiej kopie pamietaj do tego odblok clom widze sie zabezpieczyles i okolo 10kg pojdzie


Zmieniony przez - mapetttmapettt w dniu 2019-01-23 01:30:39

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 286 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25727
Daroj sobie tą gadkę z dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
tunerek
Witam,

Orginał czy cukier puder ?

Z góry dzieki za każdą odpowiedz.

















Oryginal, bralem i dzialala.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2019-01-23 05:19:46
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 15647 Napisanych postów 17739 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194828
tunerek
Witam,

Orginał czy cukier puder ?

Z góry dzieki za każdą odpowiedz.
















Osobiście nie jadłem ale dwóch zaufanych kumpli bardzo zadowolonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6991
mapetttmapettt
Bubelt
Siemanko,

jakieś 3 tygodnie temu pisałem, że zacząłem brać ena irańskiego firmy Aburaihan Pharmaceutical Co. Dawał mi on po ok 30 h niesamowicie złe samopoczucie, jak przy grypie, stany podgorączkowe, bóle mięśni, ogólne zmęczenie i rozbicie.

Doradziliście mi, żebym przerzucił się na coś innego. Ziomek paker - lekarz załatwił mi od swojego ziomka trenera Enan Swiss Remedy. Źródło niby zaufane, ale mój drugi kolega mówi, że to jest podróba (w sensie takim, że to nie jest prawdziwa firma to wiadomo, ale on twierdzi, że prawdopodobnie to jest sam olej). Biję 250 mg co 5 dni. To mój pierwszy cykl. Na tym Swiss Remedy żadnych objawów nie mam, nawet nie czuję, że biorę towar (objawów skónych brak, poza jednym wielkim syfem na udzie).

Pozdro i dzięki




















Zmieniony przez - Bubelt w dniu 2019-01-22 14:13:18

Zmieniony przez - Bubelt w dniu 2019-01-22 14:13:56


Swiss Remedy

nie ma podrobek tego remedego

zalatw sobie recepte na prolongatum jak masz takie rozkminy kolego
inaczej zawsze bedziesz mial rozkminy

stan podgrypwy to normana sprawa u niektorych ludzi


ogarnij sobie prolongatum z apteki


Po co? Przecież napisałem że po tym NIE mam takich stanów. Po to ten watek jest, zeby pytać czy towar jest ok, a nie dostawać rady "pójdź na prolongatum". Na to sam wpadłem, ale lekarze, nawet w tym siędzący, nie chcą teraz wypisywac recept, bo zaczęli je sprawdzać m.in. pod tym kątem ostatnio (w tym recepty własne lekarzy - info z pierwszej ręki). O cenie nie wspominając.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
tunerek
Witam,

Orginał czy cukier puder ?

Z góry dzieki za każdą odpowiedz.

















Galaxy u mnie nie jedzą lecz trafić zła metę w tych czasach ciężko ,kupiłeś to jesz szybko poczujesz czy jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387300
przecie to nie meta a awatar

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej