SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9075193

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14986 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Po prostu unikaj tej firmy

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
ja mam to tez ale niebieskie opakowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 346
mesja1905
Po prostu unikaj tej firmy


W cholere opakowań b6 50mg tevy kupilem w aptece... tez lipa? Przeciez to by kpina byla jakby w aptece.lipe sprzedawali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2982 Napisanych postów 24724 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 410096
Rekombert0
Na stronie tevy tak wlasnie wyglada opakowanie... po czym wiec poznac ze walek i na czym ten walek polega? Sama firma lipe robi czy jak?





to że tak samo wygląda nie znaczy że tak samo działa..
było stosowane przez nie jedna tu osobę i po badaniach estro wychodziło że jest lipa i nie działa. sam pisałem kiedyś że działa bo
u mnie chłopaki też to jedli , z początku nawet trafilo sie ze dzialalo i estro poszło w dół ale kolejne partie juz lipa totalna i u nikogo się nie sprawdzilo..
chcesz to bierz , zbadaj estro przed i po to będziesz miał jasność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14986 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja jestem w uk. Tutaj przewijało się sporadycznie to ari , każdy narzekał . Teraz gdzieś przepadło , od jakiegoś czasu w pl ktoś pisze , ze się nadział ... gips . Jak inne środki nie wiem , ja tego z apteki nie wyciągałem tylko na " czarnym rynku " znajdziesz w pl normalne ari, ja obecnie podjadam exe andro i tez jest w porządku , chodź wiadomo na 1 miejscu apteka . Dla mnie najlepszy był symex apteka , ale chwile miałem problemy z załatwieniem , wszedłem na ari . Znacznie mniej tych tab musiałem łykać i zostałem przy ari . Nagle źródełko chwilowo wyschło , zmuszony byłem na ug andro i jak się okazało tez lipy nie ma .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2982 Napisanych postów 24724 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 410096
Rekombert0
mesja1905
Po prostu unikaj tej firmy


W cholere opakowań b6 50mg tevy kupilem w aptece... tez lipa? Przeciez to by kpina byla jakby w aptece.lipe sprzedawali


w aptece lipy nie sprzedają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 346
mesja1905
Ja jestem w uk. Tutaj przewijało się sporadycznie to ari , każdy narzekał . Teraz gdzieś przepadło , od jakiegoś czasu w pl ktoś pisze , ze się nadział ... gips . Jak inne środki nie wiem , ja tego z apteki nie wyciągałem tylko na " czarnym rynku " znajdziesz w pl normalne ari, ja obecnie podjadam exe andro i tez jest w porządku , chodź wiadomo na 1 miejscu apteka . Dla mnie najlepszy był symex apteka , ale chwile miałem problemy z załatwieniem , wszedłem na ari . Znacznie mniej tych tab musiałem łykać i zostałem przy ari . Nagle źródełko chwilowo wyschło , zmuszony byłem na ug andro i jak się okazało tez lipy nie ma .


Jak pojde do lekarza polskiego z wynikami estro... myslisz wypisze na tej podstawie recepte? Nadmienie ze ze zwolnieniami sam wymysla historie choroby... tylko trzeba mu powiedzieć ile wolnego sie chce. Czy musi to byc specjalny lekarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
Rekombert0

Jak pojde do lekarza polskiego z wynikami estro... myslisz wypisze na tej podstawie recepte? Nadmienie ze ze zwolnieniami sam wymysla historie choroby... tylko trzeba mu powiedzieć ile wolnego sie chce. Czy musi to byc specjalny lekarz?


Jak masz jakiego rodzinnego co znasz, idziesz do niego z koperta ladnie sie usmiechnij wyjasnij o co kaman pokaz ze estro wyj**ane i popros o Aromka albo symex co potrzebujesz, dostaniesz recke tylko ze 100% odplatnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 346
No to git... nie bedzie problemu... a to 100% to ile w uk jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14986 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
W uk receptę od polskiego lekarza ,dla faceta na lek dla kobiety na raka piersi ? Jak dostaniesz wyślij na priv namiary na tego lekarza , chętnie się przejadę .
W Polsce takie cuda są sporadyczne , tutaj ta wątpię .


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2019-08-11 13:49:38

omerta 2

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium