SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889883

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46
Ćwiczę można powiedzieć już kilka ładnych lat, to mniejsze czy dłuższe przerwy. Planuje sie ładnie wyrzeźbić 40 teścia, 40 wina i 300 oxy plus odblok po wszystkim. jakies porady może od kogoś bardziej zaawansowanego w temacie dopingu.;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46
40 teścia galaxy, 40 wina fox labs, 300oxa xanavar Biosira. Odblok pregnyl, terpafen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45420
Koziolek12
Ćwiczę można powiedzieć już kilka ładnych lat, to mniejsze czy dłuższe przerwy. Planuje sie ładnie wyrzeźbić 40 teścia, 40 wina i 300 oxy plus odblok po wszystkim. jakies porady może od kogoś bardziej zaawansowanego w temacie dopingu.;)


Pomyliłeś tematy, załóż swój temat z ANKIETĄ w dziale DOPING, a na pewno ktoś Ci pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3278
krzykacz
nwoj
Mam wyniki badan po suście z pseudo La Pharmy i npp Acura Pharma.
>15,00ng/ml (zakres referencyjny 2.490-8,360)
Jest ponad norme,ale czy wystarczająco? Podpowie ktoś?


Wynik nie mieści się w skali, czyli jest tam test.


Witam, zacząłem 6 tydzień i raczej nie polecam tej Susty. Efekty mierne może trochę siły więcej, ale nic specjalnego ;/ Mam krótkie pytanko: mogę zamienić ten specyfik w trakcie cyklu na Omnadren 250? (mam z apteki).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
nwoj
krzykacz
nwoj
Mam wyniki badan po suście z pseudo La Pharmy i npp Acura Pharma.
>15,00ng/ml (zakres referencyjny 2.490-8,360)
Jest ponad norme,ale czy wystarczająco? Podpowie ktoś?


Wynik nie mieści się w skali, czyli jest tam test.


Witam, zacząłem 6 tydzień i raczej nie polecam tej Susty. Efekty mierne może trochę siły więcej, ale nic specjalnego ;/ Mam krótkie pytanko: mogę zamienić ten specyfik w trakcie cyklu na Omnadren 250? (mam z apteki).


Oczywiście, nawet trzeba skoro masz pewniaka.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
I co nikt nie pomoże?
Rozumiem, że nie wiecie nic bo nie podejrzewam nikogo o brak chęci.






oxykarku
Pomocy, jak to się ma szczególnie do tego filmiku:
http://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/produse-cu-substante-interzise-care-dezvolta-muschii-gasite-in-garajul-unui-bloc-din-pitesti-pechezitii-si-in-capitala.html

nandrolon, testover, oxaver, clenbuterol to wszystko było masowo podrabiane w rumunii....

oxykarku
Witajcie,

Czy to będzie fake czy oryginał co sądzicie? Myślałem że kolor będzie srebrny folli a jest biały ale może się coś zmieniło.
Druga sprawa jeśli oryginał to co sądzicie o Oxie z Vermodje?
Mam mieszane uczucia czy łyknąć, jedni mówią że super Oxa inni że weterynaryjny badziew o niewiadomym składzie.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
Xuzoun
Chodzi mi o naklejkę zaznaczoną na zdjęciu u mnie jest inna ...





ponoc zmienili hologramy z nowym wypustem wiec nie masz co sie przejmowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 381 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47758
Wbijaj kolego i rosnij pozdro

Je..baĆ k***y w przepocontch majtacH!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
oxykarku
I co nikt nie pomoże?
Rozumiem, że nie wiecie nic bo nie podejrzewam nikogo o brak chęci.






oxykarku
Pomocy, jak to się ma szczególnie do tego filmiku:
http://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/produse-cu-substante-interzise-care-dezvolta-muschii-gasite-in-garajul-unui-bloc-din-pitesti-pechezitii-si-in-capitala.html

nandrolon, testover, oxaver, clenbuterol to wszystko było masowo podrabiane w rumunii....

oxykarku
Witajcie,

Czy to będzie fake czy oryginał co sądzicie? Myślałem że kolor będzie srebrny folli a jest biały ale może się coś zmieniło.
Druga sprawa jeśli oryginał to co sądzicie o Oxie z Vermodje?
Mam mieszane uczucia czy łyknąć, jedni mówią że super Oxa inni że weterynaryjny badziew o niewiadomym składzie.













wygląda ok,zacznij jeść to zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 825 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33983
Wiadomo trzeba zrobić badania i wtedy bedzie wiadomo ale może ktoś się cos wypowie o tej serii ??










...

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej