SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923422

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
mesja1905
To już choroba się staje . Doszukujecie się wiatru w polu . Kropka rozmyta , a zle wydrukowane , na 10 w 1 brakuje 0,1 . To jest podstawowy asortyment , testa podrabiać to nie w 2018 .

I wyglada to tak " zaufany " dill daje , ktoś bierze , bo przecież to pewnik .
Ale się upewnię w razie w . Bez różnicy jaki wyrok i tak wbijesz i teraz działa psychika . Mówili , ze kozak to rośniesz w oczach . Mówili różnie może być , wiec już czujesz osłabienie , nie ma regeneracji ....


mysle, że sie kolega troche myli, testa schodzi najwiecej i to jest główny powod podróbek, bardzo duzo jest teraz kopii popularnych underow, zrobic identyczne xero opakowania podobno nie jest duzym problemem, a srodek zalezy przewaznie jest zanizony.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Co do grecji Panowie to powiem tylko tyle, ze sytucja sie dosyc powaznie zmienila juz kilka lat temu, problem był w wyciagnieciu wiekszych ilosci towaru z aptek, sam sprawdzalem przez kogos i sie mega zawiodłem, a w Polsce cały czas było wszystko dostepne porównywałem swoje zdobycze i to co było w Pl, nawet bym stwierdzil, ze polszczyzna była lepiej wykonana niz moje przywiezione pogniecione w bagazu z grecji

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piotrek8509
Jak myślicie fake czy ori? Pierwszy raz mam stycznośc z bałkanem.





Widze ze masz Bałkana juz z hologramem bo od niedawna wprowadzili, napewno jests ori. sprawdz kody na ich stronie wchodza to jest git towar
miałem te bez holo. testa enan, wino tab. ture i npp kosmos zaj**iscie działało
znajomi z klubu jedza teraz oxe i wyp*****la z butów, tylko bardzo drogo wychodzi cenowo, ale naprawde warto
ja sam teraz zakupiłem wino w tab. i testa cypio
bedziesz zadowolony i napewno nie raz jeszcze uzyjesz ich srodków bo wszystkie maja kozak w działaniu i robione zgodnie z normami farmaceutycznymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
bogdanobb
mesja1905
Zdjęcie do tematu polskie realia





kibel,działanie zerowe,miałem niedawno to samo,nawet te same numery



U mnie to samo. Numery tez te same. Działanie zerowe. Jestem w d..ie bo brak u mnie HCG, a odblok się zbliża
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
naginator
bogdanobb
mesja1905
Zdjęcie do tematu polskie realia





kibel,działanie zerowe,miałem niedawno to samo,nawet te same numery



U mnie to samo. Numery tez te same. Działanie zerowe. Jestem w d..ie bo brak u mnie HCG, a odblok się zbliża


to inwestuj w polaka hcg a nie w loterie, na rynku jest pelno pl hcg od momentu gdy wrocilo do obrotu aptecznego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Pełno to pojęcie względne. Pełno zależy jakie kto ma dojścia ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Niestety u mnie w regionie ani pregnylu ani ovitrelle od dłuzego czasu lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Wojmir
Pełno to pojęcie względne. Pełno zależy jakie kto ma dojścia ;)


w wiekszosci aptek ktore mijam maja od reki od 10 w gore i mozna zawsze zamowic na nast dzien.. nie wiem jakim cudem sa regiony gdzie jeszcze nie ma fakt, że od wrzesnia podrozal no ale taka kolej rzeczt lekow nieurzędowych.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
GWookie
Wojmir
Pełno to pojęcie względne. Pełno zależy jakie kto ma dojścia ;)


w wiekszosci aptek ktore mijam maja od reki od 10 w gore i mozna zawsze zamowic na nast dzien.. nie wiem jakim cudem sa regiony gdzie jeszcze nie ma fakt, że od wrzesnia podrozal no ale taka kolej rzeczt lekow nieurzędowych.


A jak pani zapyta o receptę to udam, że nie słyszałem i będę czekał aż mi wyłoży lek na stół ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
MarcelQ
mesja1905
To już choroba się staje . Doszukujecie się wiatru w polu . Kropka rozmyta , a zle wydrukowane , na 10 w 1 brakuje 0,1 . To jest podstawowy asortyment , testa podrabiać to nie w 2018 .

I wyglada to tak " zaufany " dill daje , ktoś bierze , bo przecież to pewnik .
Ale się upewnię w razie w . Bez różnicy jaki wyrok i tak wbijesz i teraz działa psychika . Mówili , ze kozak to rośniesz w oczach . Mówili różnie może być , wiec już czujesz osłabienie , nie ma regeneracji ....


mysle, że sie kolega troche myli, testa schodzi najwiecej i to jest główny powod podróbek, bardzo duzo jest teraz kopii popularnych underow, zrobic identyczne xero opakowania podobno nie jest duzym problemem, a srodek zalezy przewaznie jest zanizony.

Kiedy ostatnio miałeś testa co nie działał ?
W ogóle miałeś kiedyś ?

omerta 2

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium