SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4562218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 73 dni Na forum 72 dni Przeczytanych tematów 616
Ten zymoplex tylko mnie zastanawia. Kruszyły sie komuś z Was tabsy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 999 Napisanych postów 930 Na forum 257 dni Przeczytanych tematów 22287
To g**** to wał na 99%. Podobnie jak grecki pregnyl. W Polsce brakuje tamoxa, że aż z Grecji trzeba sprowadzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1597 Napisanych postów 1244 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 161020
bartolocik
Ten zymoplex tylko mnie zastanawia. Kruszyły sie komuś z Was tabsy ?

Też miałem skruszone i słodkie. Ratowałem się tym dwa razy na cyklu i zadziałał jak trzeba. Widocznie należę do tego 1% szczęściarzy. A może nawet do promila, bo odblok zrobiłem na starym wypuście Ovi ze Shree i ich clomidzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1884
Co do tej mojej Nandy dostałem fejka prawdopodobnie, odbijalem w sobotę propa około 18 i w poniedziałek rano badanie o 8, dzisiaj odbieram i testosteron 1470. A ja się dziwię co się tak wczoraj czułem słabo, ale wbilem ze starej paczki i już jest zaj**iscie. Stara paczka podbija mi testosteron na 3500 więc uważajcie jak coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2000 Napisanych postów 3520 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 276864
W sobotę wbijales a w poniedziałek badanie i co ty chciałeś mieć testosteron w kosmosie ??? Sam jestes jak taki jeden wielki fejk
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7747 Napisanych postów 53777 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631238
j/w testa wbijasz wieczorem na drugi dzień rano idziesz na badania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6321 Napisanych postów 9474 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 406102
Jak byś w niedziele wbił toby było o czym gadać.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1884
Stężenie propa powinno wynosić 48h w szczycie z tego co mi w wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 436
Zna ktoś tą firmę ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2591 Napisanych postów 2440 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41726
Global przewija sie co jakis czas, opinie ma mieszane ten lab
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton