SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4291995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 3196 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128727
ulotka zlozona tak samo.. kur.. mit obalony z ulotkami
i tez Ci się odkleja naklejka na ampie.. fejk!

rosnijcie duzi i zdrowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33267 Napisanych postów 272141 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367709
real14

o działaniu rozmawiamy w dziale doping w temacie Polskie realia
jeśli masz takie jak a focie to wbijaj

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7895
Panowie co sądzicie o enanie genesis na dzień dzisiejszy wersja bez zdrapek z ulotką w środku , i ten kolor niczym tren ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8408
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1241 Napisanych postów 26434 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298413
lodzianin1
naziwisko
jak krzywe to napewno wal, w ori nie ma mowy o takich niedociagnieciach bo sam kupuje na recke od dawna wiec troche juz mialem tego w rece. druga sprawa jak nie masz z apteki osobiscie wyciagniete to nie ludz sie na ori...

no teraz mnie rozbawiłeś kolego , masa leków ma nie zawsze równiutko ponaklejane naklejek bo to maszyna robi i zawsze się tak może zdarzyć
a ta omka to 100% ori mogę się założyć z każdym o cykl na hgh

Dokladnie. Bzdurne gadanie z tymi krzywymi etykietami, o niczym to nie swiadczy a na pewno nie jest to wyznacznik org. Tak samo bzdurne jak stwierdzenie ze jak nie osobiscie wyciagniete to nie ori, mozna kupic org omo i prolo u dila.
Na etykiety nie zwracalem nigdy uwagi ale mialem omo z apteki i kartoniki roznily sie delikatnie od siebie odcieniami.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1241 Napisanych postów 26434 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298413
PHO
Panowie co sądzicie o enanie genesis na dzień dzisiejszy wersja bez zdrapek z ulotką w środku , i ten kolor niczym tren ?

Z ulotka? masz foto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4029 Napisanych postów 4473 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 182558
Aras84
lodzianin1
naziwisko
jak krzywe to napewno wal, w ori nie ma mowy o takich niedociagnieciach bo sam kupuje na recke od dawna wiec troche juz mialem tego w rece. druga sprawa jak nie masz z apteki osobiscie wyciagniete to nie ludz sie na ori...

no teraz mnie rozbawiłeś kolego , masa leków ma nie zawsze równiutko ponaklejane naklejek bo to maszyna robi i zawsze się tak może zdarzyć
a ta omka to 100% ori mogę się założyć z każdym o cykl na hgh

Dokladnie. Bzdurne gadanie z tymi krzywymi etykietami, o niczym to nie swiadczy a na pewno nie jest to wyznacznik org. Tak samo bzdurne jak stwierdzenie ze jak nie osobiscie wyciagniete to nie ori, mozna kupic org omo i prolo u dila.
Na etykiety nie zwracalem nigdy uwagi ale mialem omo z apteki i kartoniki roznily sie delikatnie od siebie odcieniami.

Dokładnie jak Aras... undery nie jednokrotnie maja ładniejsze designy niz np. orale w pudełeczkach niz jakis lek z apteki ale szczerze juz dawno nie widziałem zeby jakis lek apteczny mial krzywa czcionke. Na moje oko jednak Ori.
Patrzcie na box od prolongatum - nudny jak flaki z olejem a spojrzcie na box Primus powiedzmy od mastera i bolda. Niemal idelany design i oko przyciaga.

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-26 23:48:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7895
Aras84
PHO

Z ulotka? masz foto?

Niemam ulotki
Ale jestem pewien ze była , może to od clinix enana nie jestem pewien po dwa opakowania miałem . Co ze środkiem warto , działa ? Dziwny pomarańczowy kolor ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 447 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 42331
T3 z Uni zjedz i idź na badania, bo ciężko odróżnić wał od dobrego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1460
Chrabaszcz
.

Cypio miałem takie samo wino tez, byłem zadowolony.

Zmieniony przez - magestic w dniu 2017-04-27 12:56:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina