SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889447

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Zobaczymy ,narazie bije bo nie mam postaw do obaw ,kody wchodzą produkt wygląda dobrze ,wrócę do tematu za jakieś 4 tyg jak npp będzie już chulac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Mam link ciekawy z listem od lewelyna do alin o balkanie ale nie wiem z którego to roku i jak sytuacja wygląda teraz ,list jest po ang ja też perfekt nie znam ale chodziło głównie o badania środków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
http://sorebuttcheeks.blogspot.nl/2009/07/open-letter-to-alin-balkan-from-william.html?m=1 ,aha rok 2009 ,ktoś może coś powiedzieć na temat alin na dzień. Dzisiejszy ,wiem że to USA ale.kto kumam co to jest alin to powinien wiedzieć o co chodzi parę lat temu to był top
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja Ci moge powiedzieć, że nie pisz 3postów jeden pod drugim tylko edytuj, ta kredka/ołówek po prawej stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
jakie są obecnie działające gh?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
sHarkYy
Thomas07
Witam , npp Bałkana zamówione z Rumuni od przedstawiciela , kody wchodzą ,każdy flakon na osobnych kodach ,tylko opinie brak na pl jak z działaniem ,miał ktoś styczność z tą seria?













Ja npp od nich biłem jakieś 3 lata wstecz i dobrze wspominam, ostatnio w przeciągu roku leciał Prop i teraz Cypio i też ok

Brałem pare miesięcy temu te NPP z identyczną serią, działanie takie jak powinno,kody wchodziły, prolka up. Ale jest sporo wałów Bałkana, więc trzeba uważać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
O spoko fajnie ze ktoś bił te serię, jestem więc pozytywnie nastawiony do tego npp ,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
Witam, kupiłem dzisiaj enana dose, chciałbym żebyście ocenili czy to orginal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
2

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej