SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fake czy oryginal prosze pomozcie :/

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
Witam siłaczy

chciałbym sie dowiedziec czy te ponizej metki to oryginal czy fake o ile to mozliwe nie wiem czy dobry dzial :/ :(









Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2008-02-09 22:22:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3725
ze syfami to zalezy od organizmu
jak masz tendencje do tradziku to cie bardziej obsypie
ja naszczescie takiego problemu nie mialem ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10916
made in roOosek:) opakowanie moim zdaniem real. nie widac "pastylek"??.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
sa tabsy male biale okragle hhehe :D nie chce wpieprzac jakiegos gowna z garazu wogole rosyjskie gowno z garazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Jak wklejasz link do zdjęcia używaj opcji "fotka z netu". Zdjęcie będzie się od razu pojawiać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 905 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Masz tak zwany Scanbech, bylo kilka negatywnych opinii ale generalnie towar dobry , wlasnie podjadam i dziala.
Oczywiscie jest to produkcja undergroundowa, polska.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak grzechocze to ma 3,5mg jak nie grzechocze to ma 5mg.

Ogolnie bardzo dobra metka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3725
zjadłem takie 2
towar dobry, idzie na mase :D
zycze smacznego :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
greg a Ty masz laborki w domu że tak sprawdzasz każdą mete??
ostatnio też pisałeś, że alchemia i jej ostatnie serie mają 5mg zamiast deklarowanych 10mg



Zmieniony przez - GYMwork w dniu 2008-02-10 13:51:44

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1728
ej powiedzcie mi jak z syfami po tym, wiem ze nie jestescie wózkami i innymi tego typu zeby mi powiedziec jak ja bede miec, ale na własnych przykładach, jak braliscie czy mocno was obsypało?

więcej ruchów a mniej p******enia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
zakup cynk forte powinno pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
Dzieki all za odpowiedzi :D od 2 dni szamam i powiem szczerze ze to moj pierwszy kontakt z jakim kolwiek koksem ale po 2 dniach rzeczywiscia apetyt jest niesamowity jem jak poje...ny :P i nie czuje zmeczenia :D az sie boje jak skoncze cykl wale dawki po 20mg dziennie i tak do konca miesiaca bedzie dobrze 3mac kciuki 20kg musi przyjsc na sile ole !! :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REAL Boldoject i Decaject (Eurochem, Ukraina)

Następny temat

deka - norma

Wiecej