Mr Olympia 2018 Shawn Rhoden w maju wywołał burzliwą dyskusję na temat jego aktualnej formy, a raczej jej braku. Oczywiście starał się przekonać wszystkich, że jeszcze zdąży przygotować mistrzowską formę do września, ale dyskusje na ten temat nie ustają.

ZOBACZ: Giganci na masie

Teraz Rhoden ponownie stracił wiarygodność przez zdjęcie, które opublikował na swoim Instagramie. Wygląda na nim sto razy lepiej, niż podczas występu w Pittsburghu. I znowu rozpoczęła się dyskusja: czy zdjęcie jest aktualne czy jednak z zeszłego roku? Skomentowały to największe nazwiska w branży, takie jak Bob Cicherillo, Chris Aceto, Sergio Oliva Jr., AJ Kelly Robert, Giles Thomas czy Ron Harris.

Sergio Oliva Jr. napisał dość ostry komentarz stwierdzając, że Rhoden wykorzystuje Instagram, by oszukać swoich fanów.

Chris Aceto napisał z kolei, że jest to najnowsze zdjęcie, ale niestety większość mediów bardzo w to wątpi. Być może jest to dobrze zaplanowany zabieg marketingowy zgodnie z myślą "Nieważne jak o tobie mówią, ważne by mówili".

Komentarze (8)
lordknaga

juz drugi czy trzeci raz, osadzaja go po kablu, ze wrzuca fejka, a ostatnie razy, okazaly sie prawdziwymi fotami... w maju wygladal jak klucha bo byl na offie i trenowal z dupy a z jego genem + towarem i treningiem, spokojnie sie wyrobi na mrO, nie ma nawet innej opcji ale ludzie w necie musza go obrzucac gownem o cos :-D

3
GrzechuPe93

Ludzie zawsze obrzucaja gownem jak ktos byl na szczycie i widza ze ma "gorsze" dni :)

3
domosos

Poza off sezon mozna sobie pozwolić, jest słynne chyba zdjęcie lee priest na masie :-)
Się spotkałem ze stwierdzeniem ze niektórzy mają takie umowy ze sponsorami ze nie mogą sobie pozwolić na zbytnie zalanie, bo np za 3 tygodnie ma sesje zdjęciowa i musi dobrze wyglądać, jak ktoś trzyma w miarę sylwetkę to parę dni i się podetnie na sesje.

1
anubis84

Nie wygląda zachęcająco, ale pewnie offsezon to co bedzie trzymał niski poziom BF

0
clenom

Nie on jedyny, większość kulturystów tak ma jak nie ma w okienku jakichś zawodów, Ci bardziej znani na byle jakich nie startują tylko na olimpie czy arnolda się jedynie szykują

0
milwall

Na offsezon mozna sobie pozwolić, większość tak wygląda.

0
domosos

Nic nadzwyczajnego poza sezonem.

0
skorupski

Jak to off sezon, to normalna sprawa że tak wygląda, ale pozowania jakieś gościnne by mógł sobie odpuścić.

0