W ten weekend odbyły się zawody Pittsburgh Pro 2019, które są jednymi z największych i najbardziej ekscytujących konkursów. Jest to główne show Jima Maniona, prezesa NPC i IFBB Pro League, który mieszka właśnie w Pittsburghu. Oprócz możliwości zobaczenia na scenie rywalizacji wielu znanych lub wschodzących gwiazd w kulturystyce i fitness, największą atrakcją jest chyba pozowanie największych zawodników i supergwiazd w kulturystyce. Jest to widok, którego raczej nie doświadczycie poza Arnold Classic i Mr. Olympia.

https://youtu.be/PCyVUUteGJI

William Bonac, Roelly Winklaar, Shawn Rhoden, Dexter Jackson i Brandon Curry wszyscy stanęli na scenie, aby zaprezentować swoje ciała na tak zwanym “offseason”. Każdy z nich wyglądał naprawdę masywnie! Oczywiście wszystkie oczy były skierowane na MR Olympia 2018 Shawnie Rhodenie, który ku zaskoczeniu wielu osób zdetronizował siedmiokrotnego zwycięzcę Phila Heatha. Shawn w tym roku będzie chciał obronić tytuł, a wiele osób zastanawia się czy trafi z formą. Patrząc jednak na gościnny pokaz w Pittsburghu, koledzy po fachu prezentują na tę chwilę podobny poziom formy, więc do września powinien zdążyć. Z pewnością będzie musiał zaprezentować się jeszcze lepiej, niż w ubiegłym roku.

Podczas tych prestiżowych zawodów startowała Ewelina Szala, która na Instagramie powiedziała, że nie dostała się do top 5. Wiemy, że nie weszła nawet do top 15, a w sumie to nawet była ostatnia, mimo że podobno dostała feedback od głównego sędziego, innych trenerów i zawodników, że ma “amazing shape”. Taki to amerykański sen o NPC… Ogromny sukces odniósł za to nasz rodak, mieszkający na Wyspach - Dawid Geler. Zdobył złoty i srebrny medal w classic physique. Ogromne gratulacje!

https://youtu.be/Y4CXcQehLds

 

Komentarze (8)
lordknaga

tragedia - wiem, ze pozowanie goscinne, ale wygladac jak klucha i miec tytul najlepszego kulturysty? w takiej formie, mogl odpuscic to pozowanie...

0
goodles

Docinke pewnie zrobi, ale zgadzam się wstyd tak oficjalnie sie pokazywać

1
Gryfina_Rabarbell

Po prostu maja do siebie dystans?

0
alexus

Leniwiec wygląda tutaj jak przeciętny amerykański bywalec KFC...żenua

1
e-dzia

ani dystans ani żenua. To są zawodowcy którzy swoje w życiu nastartowali i obecnie ich przygotowania to zupełnie inna liga, dla nas wszystkich wielce odległa strategia. Nie występują na żadnych innych zawodach a szykują się tylko i wyłącznie do MR. OLYMPIA. Więc pół roku masy( świniomasy bym rzekła) i pół roku reżimu i ciężkiej pracy po to,by raz w roku stanąć na scenie LAas Vegas, wygrać i zgarnąć milionowy kontrakt . Każdy z nich ma życie poza startami i każdy potrzebuje odreagować mniej lub więcej. Liczy się efekt finalny i ten owszem można komentować.

1
avo 21

ludzie ku....a pie.....cie jakbyście nie wiedzieli na czym polega kulturystyka, wyjaśniam robisz masę a potem rzeźbę, nie da się w jednym czasie robić tego samego.
a mi się super podoba oglądanie ich na scenie na masie, nie oszukujmy się kulturystyka to przekraczanie granic

1
domosos

Niektórzy maja w kjontraktach ze nie mogą się ulać, bo nieraz zawsze jakaś sesja mzoe wpaść i w tydzien dwa musi się doprowadzić do stanu .

0
BiggBoy

Przeczytałeś sam to co napisałeś?

0