Wszyscy, którzy śledzą aktualności z branży wiedzą, że Shawn Rhoden nie otrzymał szansy na obronę swojego tytułu Mr.Olympia w 2019 roku z powodu zarzutów o gwałt.

ZOBACZ: Czy Mr. Olympia dopuścił się gwałtu?

David Pecker z AMI podjął trudną decyzję o wykluczeniu Rhodena z Olympia Weekend, co spotkało się z ogromną falą krytyki. Prezes NPC / Pro League, Jim Manion, musiał zaakceptować decyzję AMI, ponieważ Olympia Weekend jest prywatną firmą, która decyduje, kto może brać udział w ich zawodach. Wiele osób pytało, jak można wykluczyć Rhodena, jeśli wina nie została mu udowodniona.

ZOBACZ: Shawn Rhoden nie wystartuje w Mr. Olympia 2019

Portal evolutionofbodybuilding napisał, że podczas całego zamieszania wokół Rhodena, większość osób nie wiedziała, że ​​Shawn zapomniał zrobić jedną rzecz, która była bardzo ważna…

Każdy zawodnik IFBB Pro wie, że musi uiścić roczną opłatę członkowską w wysokości około 250 USD, aby wziąć udział w Lidze Zawodowej IFBB. EOB pisze, że Shawn Rhoden nie uiścił opłaty za kartę pro przed Olympią! Z tego powodu nie mógł i nie może brać udziału w żadnych zawodach IFBB Professional League (nadal nie uiścił opłaty).

Kolejnym problemem dla Rhodena jest to, że kiedy w końcu próbował uiścić opłatę za kartę zawodową, IFBB Professional League odrzuciła jego podanie z powodu wydarzeń, które miały miejsce. Mimo że Shawn Rhoden jest niewinny, to dopóki nie będzie oficjalnego wyroku w sprawie, federacja może mu odmówić członkostwa. Wszystko to wydaje się absurdalne, ale większość federacji mocno dba o swój wizerunek. Dopóki nie będzie oficjalnego wyroku, muszą wyeliminować osoby, które mogą wpłynąć na niego negatywnie, ponieważ może powodować to problemy związane z popularnością i finansami.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Rhoden deklaruje swój start w Arnold Classic 2020. Większość mediów uznała, że ​​było to oficjalne ogłoszenie, ponieważ grafika, na której był Big Ramy i Shawn Rhoden była wyświetlana na oficjalnych mediach społecznościowych Arnold Sports.

ZOBACZ: Big Ramy i Shawn Rhoden wracają na scenę!

Niestety została usunięta. Wszystko dlatego, że Rhoden po prostu nie uiścił opłaty za kartę pro i tak jak napisaliśmy, w tej chwili nie jest członkiem Pro League. Sytuacja dla zdobywcy tytułu Mr. Olympia 2018 jest z pewnością bardzo trudna, ponieważ prawdopodobnie nie będzie mógł nigdzie wystartować, dopóki oficjalnie nie zostanie oczyszczony z zarzutów. Póki co, grafika nadal jest na jego profilu.

Komentarze (11)
anubis84

Jedna wielka głupota, człowiek bez udowodnienia mu winy traktowany jest jako winny.

3
morose

Dzisiaj poszperałem trochę w necie i okazuje się że ta kobieta (Laurie Krechelle Hymas) miała w przeszłości jakieś zarzuty o oszustwo bankowe i dostała wyrok w zawieszeniu. To nie jest jakaś zagubiona biedna kobietka, tylko wyrachowana sucz.. Rhoden podobno poddał się badaniu wariografem które przeszedł wzorcowo, ale w stanach nie jest to honorowane jako dowód w sądzie. Ciekawe jak sprawa się zakończy, ale znając system sądowy w stanach i tamtejszą paranoje na punkcie molestowania, to wszystko jest możliwe....

3
anubis84

Szkoda gadać, chłop zawsze z góry jest skazywany, a potem się okazuje że to pomówienia.

2
lordknaga

morose - w sadzie powinni to wziac pod uwage, ze laska juz probowala zrobic scam i jej nie wyszlo, ale nie , to jest kobieta i facet ja dotknal, do tego facet, ktoremu wplynelo pare tyg wczesniej, pol miliona zielonych na konto... niektore baby to jedna c*uje :-D wariograf nie jest honorowany a slowo jakiejs oszustki jest, ameryka to stan umyslu i z roku na rok tam jest coraz gorzej z tymi pozwami i sadami.

2
morose

Pamiętacie jak było z Mike Tysonem, on także został oskarżony o gwałt w podobnych okolicznościach. Laska przychodzi do faceta do hotelu a później na podstawie jej słów tego faceta oskarżają o gwałt. Cś mi to nie pasuje i wygląda na zaplanowane, bo z opisu nie doszło do gwałtu a do "ataku seksualnego" cokolwiek to znaczy. Próbki DNA podobno policja ma, ale nie określili czy jest to sperma, krew, czy ślina albo nawet włos (łonowy, bo Rhoden jest łysy). Wychodzi na to, że w stanach niedługo będzie strach zaprosić kobietę do domu bez wcześniejszego jej oświadczenia na piśmie że przyszła dobrowolnie i godzi się na seks. Co za chore czasy nastały.

3
lordknaga

takie czasy i glupkowate prawo, to samo bylo z weinsteinem(nie popieram bron boze tego co robil), ale te wszystkie 'gwalty' byly po czasie i to mozna nazwac gwaltem? skoro osoby 'pokrzywdzone' godzily sie nie opedzlowanie knagi czy inne rzeczy, za ktore dostawaly lepsze role i siano? trzeba bylo powiedziec nie i tyle w temacie... ale lepiej po nastu latach zgrywac aniolka i poszkodowanego, za jeszcze wiece siana.

3
anubis84

Dopóki były mało znane to było wszytsko ok, chciały się wybić.

0
szpena

Ehhhh, szkoda gadać, w ogóle USA to jak rosja stan umysłu, tam prawo jest zakręcone.

0
lordknaga

jeden wielki zart, od kiedy to trzeba udowodnic niewinnosc, bez udowodnienia wpierw winy?? zarzuty byly postawione, wina nie zostala udowodniona, co za glupota i d****ny zarzad...

1
anubis84

Nawet jak Cię uniewinnią to i tak niesmak pozostaje i już inaczej na taką osobę patrzą.

0
milwall

No to ładnie chłopa załatwili, nic nie udowodnione, a spaprali mu życiorys.

0