Jak donosi kilka serwisów z USA, aktualny Mr. Olympia Shawn Rhoden został oskarżony o gwałt!

https://www.youtube.com/watch?v=eqi0JvoLY1U

44-letni Rhoden został oskarżony w czwartek o gwałt, zarówno przestępstwa pierwszego stopnia, jak i przymusowe wykorzystywanie seksualne, przestępstwo drugiego stopnia.

Kobieta, zawodniczka, która opisała Rhodena jako mentora, udała się z Rhodenem do swojego hotelu 12 października 2018 r. Miało to miejsce podczas jej odwiedzin w Utah w Kalifornii.

Kobieta powiedziała policji, że Rhoden zaatakował ją seksualnie, mimo że usiłowała go odepchnąć. Rhoden zatrzymał się jednak i pozwolił jej odejść, gdy powiedziała mu, że musi zejść na dół, inaczej znajomy czekający w holu zorientuje się, że coś jest nie tak.

Policja potwierdziła, że próbka DNA znaleziona na ciele kobiety została dopasowana do Rhodena.

Nakaz aresztowania został wydany w czwartek.

Poniższe źródła nie należą do tych o najwyższej wiarygodności, ale informacja ta została opublikowana już w kilku serwisach.

Źrodło:

https://www.deseretnews.com/article/900079326/bodybuilder-shawn-rhoden-charged-utah.html?fbclid=IwAR0Uv52NhHvvSIaZYlJsKVpW_GVb4_ZADEkpEX_KBV0eJoh3OM84akaCeqQ

https://www.ksl.com/article/46592895/prominent-bodybuilder-accused-of-raping-woman-in-utah-hotel-room

http://celebritysector.com/sports/mr-olympia-shawn-rhoden-charged-with-raping-female-bodybuilder/

Komentarze (9)
lordknaga

czyli zostal oskarzony o gwalt, ktorego nie bylo :-D murcia to stan umyslu, tam pozywaja sie o byle gowno a kobiety pozywaja o takie gwalty znane osobistosci, bo to jest ostatnio na topie, jesli taka lambadziara przegra sprawe to i tak nic ja to nie kosztuje... wiadomo jak to czasem jest, moze on chcial i myslal, ze ona mu znaki wysyla itd itp i odrazu za gwalt go podali, ostatni rok w mega stresie musial zyc, skoro stalo sie to z 9 miesiecy temu, teraz beda go ciagac po sadach ale przynajmniej ma z czego zaplacic, olimp go sponsoruje.

3
anubis84

No w modzie to jest, ostatnio.jakas klientka oskarzyla Cube Goddinga juniora o molestowanie w klubie, a na monitoringu widac ze to ona była natarczywa, koleny przypadek Neimar.

2
lordknaga

neimar to chyba najlepszy przypadek, gdzie bila go jak lezal on ja odechnal noga, gdzie dostala bodajze w leb i to ona go pozwala, jak zaatakowala pierwsza :D to jest latwy zarobek dla takich latawic a stracic na tym nie moga nic, wiec tutaj jest blad i powinno sie karac za bezpodstawne pozywanie i proby wyludzenia kasy... nawet jak rhoden bedzie niewinny, to smrod i tak pozostanie na dlugi czas, kariere ma juz pewnie zmarnowana. a jak to by poszlo w 2ga strone i facet pozwal babe o cos takiego, to by byl dopiero dym w mediach ' facet zgwalcony, to chyba zart ' :-D itd itp. gadka 'ze nie wypada' ... w tych czasach jak chodzi o fejm i szmalec, to wlasnie wypada wszystko :-P

4
ASNF

zawód: instahoe %-)

3
anubis84

Teraz to wszędzie z telefonem włączonym trzeba chodzić i nagrywać, nigdy nie wiadomo co komu odwali.

1
clenom

Się ładnie porobiło, coś ostatnio tego sporo jest. Ostatnio Kevina Speyceya uniewinniono, ale tylko dlatego ze jedynym dowodem był telefon który zaginął.

0
GrzechuPe93

Moda na gwałty, może też się skuszę kogoś oskarżyć :)
Na zdrową logikę ktos to pływa w hajsie po co ma gwałcić lol

0
szpena

Możliwe że to go podnieca.

0
milwall

musisz poszukać kogoś bogatego %-)

0