SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy ze zdrowiem....co robic?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1440
witam wszystkich.Oda jakiegos czasu mam mały problem ze zdrowiem...objawia to sie tym ze budze sie w nocy, zaczynam sie dusic mianowicie polega to na tym ze nie moge napełnic płuc całkiem powietrzem moge napełnic je jakos na moze 1/5 pojemnosci wiecej jak chce wziasc powietrza to poprustu czuje ból w płucach i kaszle...moja mama twierdzi ze to przez cwiczenie i niby mam jedną komore powiekszoną ... i co teraz???ponoc moge sie udusic w nocy czy to prawda???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1440
chciałem dodac ze cwicze 4 lata i mam 18 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1841
stary z czyms takim to natychmiast do lekarza a nie na forum dyskusyjne!!!! osobiscie watpie zeby to moglo miec cos wspolnego z treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1440
moze którys z uzytkowników miał cos podobnego...do lekarz postaram sie pojsc w najblizszym czasie.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
idź człowieku jak najszybciej do lekarza
jeszcze dziś
nie przekładaj na później bo możesz tego żałować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5452
Moj kolega mial podobnie pare razy by wykitowal gdyby nie jego brat co slyszal w nocy jak ten sie po lozku i podlodze rzuca bosie dusil. Marsz szybko do lekarza bo to nie zabawa. To sie tam jakos nazywa jakis bezdech czy cos objawia sie to chrapaniem:) ale jestes mlody wiec rozne moga byc przyczyny tego. Ale cwiczenia watpie by na to mialy jakis negatywny wplyw.

Co czyni człowieka człowiekiem?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mój trening

Następny temat

coś na wzrost

WHEY premium