SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysiłek a problemy ze wzrokiem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4491
Witam jestem nowy na forum i mam do was pytanie. Chcę zacząć ćwiczyć na siłowni ale nosze okulary i kumpel powiedziałmi że najpierw powinienem skonsultować się z lekarzem na temat czy wysiłek może doprowadzić do pogorszenia mojego wzroku?? Co wy o tym sądzicie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4491
Przeczytałem wszystkie te tematy. Jednakże bardzo chciałbym zacząć ćwiczyć... warto spróbować czy lepiej nie ryzykować. Jak sądzicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 721
według mnie warto zacząć tez nosze okulary i cwicze i mi sie nie pogarsza
ale moze to tez zalezy od wady najlepiej to skonsultuj sie z lekazem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4491
Aha a ty zaczołeś ćwiczenia bez konsultacji czy lekarz wyraził zgodę ?? BTW: Mam iść do okulisty czy lekarza rodzinnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2252
Sharolin najlepiej jak pojdziesz do lekarza sportowego, bo "normalni" lekarze boja sie orzekac w takich sprawach i najczesciej zakazuja nie tylko cwiczyc na silowni ale wogole uprawianiua jakiegos sportu wyczynowo. jest tylko jeden maly problem: lekarzy sportowych jest malo (w swietokrzyskiem do niedawna nie bylo wogole nie wiem czy sie teraz cos zmienilo) i ciezko sie do nich dobic. okulista tez powinien Ci cos na ten temat powiedziec w koncu od tego jest

Zmieniony przez - mcmirek w dniu 2006-11-22 23:02:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4491
no mam nadzieje że okulista by coś pomógł a nie odrazu że nie ma mowy o siłowni. ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
W ramach jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij rady lekarza specjalisty, tylko on może cie uspokoić z czystym sumieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Po pierwsze - to jaką masz wadę wzroku? Jeżeli jest to zwykła krótkowzroczność w granicach do - 2-3 dioptrii to w zasadzie możesz spokojne ćwiczyć, chociaż oczywiście zawsze lepiej skonsultować to z okulistą. W przypadku jakiś poważniejszych wad wzroku to samo ich posiadanie powinno cię skłaniać do regularnych, przynajmniej corocznych wizyt u okulisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3463
moja wada to -7.5, aktualnie jadę na soczewkach -6. Od ćwiczeń (rok) nie zauważyłem różnicy

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1386
masz mroczki przed oczami jesli tak prawdopodobnie wiem dlaczego za malo omega-3 w diecie, pozdrowki sam mialem taki problem ale juz go niemam

ewenement

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska na siłę; wodyn mile widziany

Następny temat

Plan na mase do poprawy

WHEY premium