W sieci nie milknie dyskusja na temat gościnnego występu Mr Olympia Shawna Rhodena podczas imprezy Pittsburgh Pro. Pojawił się na scenie totalnie nie w formie, co było sporym zaskoczeniem dla wielu osób.

 

 

ZOBACZ: Mr. Olympia i giganci na masie!

 

Głos w tej sprawie zabrały największe legendy kulturystyki - Ronnie Coleman i Shawn Ray. W ekskluzywnym wywiadzie dla MD ośmiokrotny Mr Olympia Coleman, przedstawił swoją opinię na temat gościnnego występu w Pittsburghu, a także wspomniał dawne czasy. Przyznał, że on także nie zawsze był w formie. Coleman wspomniał, że w czasach, kiedy startował, takie gościnne pokazy były zasadniczo nieistotne i nikt tak naprawdę nie przejmował się formą. Powiedział, że czasy się zmieniły i teraz dużą rolę odgrywają media społecznościowe. Wszystko jest publikowane w Internecie niemal natychmiast i nie zawsze jest to zgodne z prawdą. Coleman wspomniał jeszcze, że każdy, kto startuje zawodowo w kulturystyce, powinien być zawsze gotowy, zwłaszcza jeśli wielu ludzi będzie oglądać występ. Ale z drugiej strony mówi, że nie do końca wie, o co chodzi ludziom, bo Olympia jest przecież dopiero za cztery miesiące.

 

https://youtu.be/66u3J2VaCos

 

 

Inne zdanie na ten temat ma z kolei Shawn Ray, który wraz z Dave'em Palumbo z RXMuscle, dyskutował o formie Rhodena.

 

Znalezione obrazy dla zapytania shawn rhoden

 

Wyjaśnił, że sam kilka razy pozował gościnnie na różnych imprezach i zdarzyło mu się być trochę nie w formie raz lub dwa, ale nigdy nie wyglądał tak źle, jak Shawn Rhoden w Pittsburghu. Powiedział też, że chyba nigdy nie widział nikogo w tak złej formie przed Olympią i Rhoden nie powinien pokazywać się ludziom bez ubrania. Ray dyskutował też na temat tego, czy Rhoden zdąży z formą do Olympii. Uważa, że bardzo trudno jest utrzymać tytuł i jak chce powtórzyć sukces sprzed roku, powinien już teraz robić wszystko, co w jego mocy, aby być najlepszym i zaprezentować się jeszcze lepiej! Zdąży czy nie? Jak myślicie?

 

https://youtu.be/GVHhcY3Cjng

ZOBACZ: Shawn Rhoden tłumaczy się ze swojej formy