SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Enanthate 250 mg Aburaihan Iran. jest to fake czy real?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 308
prosze bardzo o opinie czy to jest to shit czy nie.Jutro mam zamiar sie kloc ale wole sie upewnic. Z gory dziekuje i pozdrawiam.


http://imageshack.us/photo/my-images/62/dsc0004kdu.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/685/dsc0006gs.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/140/dsc0007ul.jpg/

Zmieniony przez - krzemien w dniu 2012-09-16 12:02:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tudzież odpowiedniej techniki i zdolności utrzymania TUT, ale chyba zacząłem pisać niezrozumiałym dla autora językiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
idziesz teraz do labu robisz badanie na poziom test,potem po 2-3 tyg wbijania robisz drugie i wiesz na czym stoisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
jesli nie kupiles tego sam w atpece to pewnie fake dzialajacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 308
ty no kupic nie kupilem.. Ale porownywalem z zdjeciami z podrobkami i wydaje mi sie ze nie jest. nawet data waznosci nie jest kropkowana. Niepokoi mnie tylko ze jest chyba wiecej niz 1 ml bo jakos tak duzo jest. Dlatego chcialbym sie spytac jeszcze kogos ogarnietego w tego typu kwestiach. jesli jeszcze ktos moze odpowiedziec to bylbym wdzieczny. Z gory dziekuje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
najpewniejszy sposob podal lodzianin1 zrob jak powiedzial, osobiscie mysle ze napewno cos tam dzialac bedzie ale poki sam nie wbijesz to nikt nie powie ile mocy w nim drzemie

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 308
no w sumie masz racje. a jak bym wziol 8 ml tego irana i 10 ml innego tescia enathate to chyba nic sie nie stanie co ? a i jeszcze jedno pytanko mam. Czy oprocz deki i mety bo najbardziej z tesciakiem polecacie jakes odzywki do tego ? nie wiem creatyne, bialko bcaa. No nie wiem sam co byscie polecili? W sumie bd to juz moj 3 cykl. Jestem juz po 10 tescia enat, 10prop + winko i chcilbym teraz to wziasc tylko nie wiem jak to dobrze rozegrac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
O matko, trzeci cykl a Ty pytasz czy dodać do niego białko... Ręce opadywują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 308
no moze nie koniecznie o bialko ale ogolnie jakas dobra odzywke. cos na pompe arginine tribulus no nie wiem.Chodzi o to zebyscie mi cos zaproponowali a bialko i weglowodany mam. Tak tylko napisalem:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Na bombie ciężko Ci o pompę? Jesz coś przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 380
Hubert81
Na bombie ciężko Ci o pompę?


Może razem z tym pytaniem ktoś niech zamknie ten temat )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli pytasz o orginalnosc srodka to powiem cie nie
jesli pytasz o dzialanie to powiem ci ze tak
a pompa jest uwarunkowana iloscia wbitego towaru i zjedzonych ww
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldenon march czy duzo podrobek?

Następny temat

jaki s drol lub m drol na czas obecny jaka firma?

WHEY premium