SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9074971

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1092 Napisanych postów 19661 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 161755
Koleś d**** albo wierzy jeszcze w mikolaja

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 236 Wiek 57 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3210
Aras84
Tlumaczylo Ci juz to kilka osob to pare dni temu o co chodzi, dalej brniesz w swojej glupocie i uodpoarniasz sie na wiedze ktora inni chca Ci przekazac. Sadzac po wypowiedziach mozna wnioskowac, ze robisz to celowo. Przyjmij pozycje obserwatora i osoby pytajacej, bo jeszcze przez swoja bledna interpetacje wprowadzisz innych czytelnikow w blad.




Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2017-02-02 22:22:16


Oczekiwałbym z Twojej strony troszeczkę szacunku to starszej nieco osoby bo ja Ciebie nie obrazałem a na marginesie mógłbys byc moim synem. Obraziłeś mnie a nie wiem czy wiesz ze głupota od niewiedzy troche sie rózni. Dobrze nie musze sie tu wypowidac jak Ci cos nie pasuje ale skoro wszyscy wiecie jak jest naprawdę tylko ja nie wiem to po co sie unosisz? Tłumaczycie i powoli rozumiem ale cofnij sie 20 lat wstecz gdzie saa byly tylko z apteki czy koncernów i nagle stan twarza w twarz z otaczająca Cie rzeczywistością np. ze w garazu robi sie podróbki leków itd to tez bedzie to dla Ciebie szok do którego przywykniesz po kilku dniach.

Skoro jestem szczery i uczciwy moze i masz racje obrazaj dalej bo ja tylko napisalem co zamówiłem a ze ktoś moze mnie robic w balona co rozwazam po Waszych postach a najważniejsze nie chcialem zadnego gazrazowego srodka zeby nie dac zarobic oszustom za namowa kolegi kupilem z USA BIONICHE wiec dalem sie moze naciagnac jak czytam Wasze opinie. Po prostu trudno mi w to uwierzyc ze tak solidna firma bylaby robiona w garażu.

Z mojej strony to wszystko i troszke dystansu bo jak bedziesz w moim wieku to co teraz jest dla Ciebie norma bedzie za 20 lat czyms zupelnie innym i wtedy wejdziesz na forum a tu ktos napisze Ci Ty głupku nadal nie rozumiesz ze BM to nie Indie tylko dobry polski lab.
Chcac byc uczciwym poprzez niewiedze zostajesz nazwazny głupkiem na forum.

Zmieniony przez - Robert_Maklowicz w dniu 2017-02-02 22:50:35

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Tu masz swoje apteczne środki pokroju bioniche

http://www.tvp.info/27015821/cbsp-zlikwidowalo-najwieksza-na-swiecie-fabryke-podrabianych-sterydow-i-lekow-na-potencje

Fabryka jakich dużo chodź wiekszość zapewnie na dużo mniejsza skale, ograniczoną pewnie do jednego-kilku labów

edit. Jak nie można linków niech jakiś mod usunie :)


Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2017-02-02 22:54:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 236 Wiek 57 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3210
Oki racjonalnie to sobie powoli ukladam tylkko szkoda ze takich ludzi jak Miczelx jest malo które w sprawny sposób potrafia wyjasnic o co chodzi z tymi steroidami.
Lepiej jak wyzej nazwac mnie durniem czy głupkiem.
Poczekam na paczke i jesli nie dostane listo przewozowego czy czegos w tym stylu to bede mial pewnosc ze macie racje. Sadzac po Waszych postach nawet jesli moje Bioniche nie bedzie z USA to znaczy ze i tak moze dzialac wiec jestem spokojny. Nie przeszkadzam juz.

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43088
Robert_Maklowicz
Aras84
Tlumaczylo Ci juz to kilka osob to pare dni temu o co chodzi, dalej brniesz w swojej glupocie i uodpoarniasz sie na wiedze ktora inni chca Ci przekazac. Sadzac po wypowiedziach mozna wnioskowac, ze robisz to celowo. Przyjmij pozycje obserwatora i osoby pytajacej, bo jeszcze przez swoja bledna interpetacje wprowadzisz innych czytelnikow w blad.





Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2017-02-02 22:22:16


Oczekiwałbym z Twojej strony troszeczkę szacunku to starszej nieco osoby bo ja Ciebie nie obrazałem a na marginesie mógłbys byc moim synem. Obraziłeś mnie a nie wiem czy wiesz ze głupota od niewiedzy troche sie rózni. Dobrze nie musze sie tu wypowidac jak Ci cos nie pasuje ale skoro wszyscy wiecie jak jest naprawdę tylko ja nie wiem to po co sie unosisz? Tłumaczycie i powoli rozumiem ale cofnij sie 20 lat wstecz gdzie saa byly tylko z apteki czy koncernów i nagle stan twarza w twarz z otaczająca Cie rzeczywistością np. ze w garazu robi sie podróbki leków itd to tez bedzie to dla Ciebie szok do którego przywykniesz po kilku dniach.

Skoro jestem szczery i uczciwy moze i masz racje obrazaj dalej bo ja tylko napisalem co zamówiłem a ze ktoś moze mnie robic w balona co rozwazam po Waszych postach a najważniejsze nie chcialem zadnego gazrazowego srodka zeby nie dac zarobic oszustom za namowa kolegi kupilem z USA BIONICHE wiec dalem sie moze naciagnac jak czytam Wasze opinie. Po prostu trudno mi w to uwierzyc ze tak solidna firma bylaby robiona w garażu.

Z mojej strony to wszystko i troszke dystansu bo jak bedziesz w moim wieku to co teraz jest dla Ciebie norma bedzie za 20 lat czyms zupelnie innym i wtedy wejdziesz na forum a tu ktos napisze Ci Ty głupku nadal nie rozumiesz ze BM to nie Indie tylko dobry polski lab.
Chcac byc uczciwym poprzez niewiedze zostajesz nazwazny głupkiem na forum.

Zmieniony przez - Robert_Maklowicz w dniu 2017-02-02 22:50:35

20 lat temu ja tez ładowałem saa i nie było tylko apteczniaków, ug tez było, choć zdecydowanie mniej. Koledzy Ci starają się wytłumaczyc,że wszystko co nie pochodzi a apteki to tylko garażowa produkcja( co nie znaczy,że w garażu). Te Twoje Bioniche obojętnie gdzie kupisz czy w PL,USA czy w Chinach to wszędzie jest takie same(może co najwyżej być podj**ka ug) i nigdy nie będzie pochodzić z koncernu farmaceutycznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3961 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Makłowicz badź spokojny bo ja sie z wyj**ka Bioniche jeszcze nie spotkałem wiec nieistotne czy z HUSA czy z PL to bedzie ale Ty bedziesz zadowolony z działania. U mnie w okolicy Bioniche lata pełno od lat i nikt sie nie zali. Sam zaczałem propa od nich...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 102417 Napisanych postów 373579 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1696749
To ug od lat na rynku.sam wbilem kiedys sporo ich srodkow.zawsze pozytywnie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Steroidy steroidami bioniche bionichem a reklama reklama
Raz już się gościowi wytlumaczylo a co chwile to samo
Steroid farmaceutyczny

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16604
A może to legendarny ginomen-reaktywacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11162 Napisanych postów 51732 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haaaa ale jaja :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium