SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889552

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Ernest_18
Panowie jak metka z platyny? brak hologramu











Platyny z tego co wiem nie podrabiaja a podstawy na pewno działają bardzo dobrze, dobry wybór i smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
daniel.dddd1
KLAJTA
Jak się boi to niech wbija częściej a mniejsza ilość. Chyba że i częstotliwość klucia go przeraża.


Moze wbijac tylko 2 razy w tygodniu dlatego wychodzi po 4ml na 1inj.

Aliorsfd2
4ml to nie bilem ale 3 i 3,5ml wchodzilo mi dobrze z DNA. Tylko trena musialem odstawic wiec bije mniej teraz.

Aliorsfd2
Aliorsfd2
W poniedzialek skonczylem mostek enan Egzogen lecial, jestem po strzale 3ml DNA, dobrze weszlo nic nie bolalo w trakcie i po, mija prawie godzina. W poniedzialek poleci 3,5ml bo test bedzie lecial 750mg tydzien. Cykl to 600mg bold 400mg tren 750mg test, testa bede podbijal pozniej do 900mg. Takze inj mam za soba, licze ze z dzialaniem bedzie tak dobrze jak kazdy kto wbija pisze ze lab dobry.




Wczoraj polecialo te 3,5ml, zadnego problemu zadnego dyskomfortu podczas jak i po. Zero nic tylko wbicie igly czulem.



Dzieki za opinie kolega juz spokojny ze problemu nie bedzie


DNA podbija rynek śmiało mozna polecac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Rysiek01
Jeszcze w temacie IONS Pharmacy. Mam stary wypust 200 mg.ml Nandro D i nowy wypust Enana 250 mg/ml. W Nandro D jest ulotka w pudełku, w nowym wypuście Enana nie ma. Ampułki Nandro z czarnym nardukiem, Enana z czerwonym. Napis brailem na pudełku enana jest na samym dole.












Zmieniony przez - Rysiek01 w dniu 2019-11-07 12:39:11


Ions jak ktoś lubi jedynki będzie dobrym rozwiązaniem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Z ionsa miałem tren ace, dobry tren

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 820
Zakupilem dwa pudelka imperiala,zaden kod nie wchodzi na stronie. Pierwsze pudelko/ampulki nizsze niz z drugiego pudelka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3790
Ori ta Tura z Nexium




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Przecież masz kod możesz sprawdzić autentyczność.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3790
Kod prawidłowy sorry ale jakos nigdy nie zwracam uwagi na te kody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
Ernest_18
Panowie jak metka z platyny? brak hologramu










Ja miałem tylko na turze hologram, reszta była bez-wszystko bardzo dobrze robiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdrapki na platynie były na każdym produkcie jaki miałem .
Meta najlepsza jaka jadłem . Meta kozak
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium