SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889709

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Ale mówił że jak przeszedł na innego w mniejszej dawce to od razu poczuł

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2384 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469837
patryk173
A co do sky to widziałem ostatnio Mastery p znowu w niebieskich butlach. Także w co mają to leją i pudełka też jakie mają takie dają bo czasem trafi się Master w pudełku z trenu


Niebieskie mleko ze nic nie widać? Czy takie ze widac olej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1911
Clen jak clen dziala a Ty dommer cos sobie nawkrecales z tym czuciem. Jestes na redu fat ma schodzic jak jest problem to szukaj przyczyn w diecie treningu a nie w clenie bo lab ma dobre opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Marian 87.
patryk173
A co do sky to widziałem ostatnio Mastery p znowu w niebieskich butlach. Także w co mają to leją i pudełka też jakie mają takie dają bo czasem trafi się Master w pudełku z trenu


Niebieskie mleko ze nic nie widać? Czy takie ze widac olej?

Widać olej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4066
patryk173
A co byś chciał czuć? Nie każdego po clenie będzie rzucać po ścianach


wcześniej miałem końcówkę Galaxy 0,04 mg. doszedłem na nim do dawki 60 mcg i nie dało się zjeść zupy.

Następnego dnia wszedłem na 80 mcg DNA jeszcze trochę mnie telepało z poprzedniego dnia, z wnioskami poczekałem do następnego.
zarzuciłem ponownie 80 DNA i czułem się jakbym totalnie zszedł z towaru.

Kolejnego zarzuciłem 120 mcg + 10 mg johimbine (dla mnie kombo z johą potraja negatywne skutki clena) -
nie czułem kompletnie nic.

dla mnie fake jak c**j ale moze się nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4066
Mysteryo
Clen jak clen dziala a Ty dommer cos sobie nawkrecales z tym czuciem. Jestes na redu fat ma schodzic jak jest problem to szukaj przyczyn w diecie treningu a nie w clenie bo lab ma dobre opinie.


z clenam miałem doczynienia wiele razy zarówno do mini cut jak i długiego zrzucania wagi przed walką. Zawsze się sprawdzał.

Dla mnie lipa może wina dila, może ch***wa partia ale to na pewno nie jest clen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 196 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38433
Wyznawcy Dna już w akcji
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2384 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469837
patryk173
Marian 87.
patryk173
A co do sky to widziałem ostatnio Mastery p znowu w niebieskich butlach. Także w co mają to leją i pudełka też jakie mają takie dają bo czasem trafi się Master w pudełku z trenu


Niebieskie mleko ze nic nie widać? Czy takie ze widac olej?

Widać olej





Poszło troche w tych vialach jakiś czas temu
Niebieskie mleko nic niewidoczne co w srodku to bym mial pewność ze to stare zeszłoroczne rzuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Może Ci co klepią DNA robią dobre i słabe partie. Zależy ile pośrednik zapłaci :1)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Marian 87.
patryk173
Marian 87.
patryk173
A co do sky to widziałem ostatnio Mastery p znowu w niebieskich butlach. Także w co mają to leją i pudełka też jakie mają takie dają bo czasem trafi się Master w pudełku z trenu


Niebieskie mleko ze nic nie widać? Czy takie ze widac olej?

Widać olej





Poszło troche w tych vialach jakiś czas temu
Niebieskie mleko nic niewidoczne co w srodku to bym mial pewność ze to stare zeszłoroczne rzuty

To jest na pewno dość świeży wypust
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium