SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4555418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3897 Napisanych postów 26887 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450026
Kogucik89
Bije enana i boldka z Malay tiger.
Trafiło sie zamiast 1ml jest 0,8. Po wypuszczeniu powietrza

To odciagnij tłok i zobacz jeszcze raz ile masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 711
Panowie wpadła mi w ręce susta 250 Oregon pochodzenie Pakistan.Na foto widoczne rysy na ampulce sprawdzałem czy to nadruk czy naklejka więc to nadruk.real czy fake ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1764
Boldek działa ponoć długo. na długie cykle. Jakie były wasze? Bo teraz nie wiem czy z niego nie zrezygnuje. Problemy z ciśnieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17099 Napisanych postów 65419 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 552413
Jeśli miałeś probemy z układem sercowo-naczyniowym przed saa to po saa będzie znacznie gorzej. Także profilaktyka, zadbaj o to.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 851 Napisanych postów 10208 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 55766
Zielonnn
Panowie wpadła mi w ręce susta 250 Oregon pochodzenie Pakistan.Na foto widoczne rysy na ampulce sprawdzałem czy to nadruk czy naklejka więc to nadruk.real czy fake ?

fake

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 41 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 5138
Kogucik89
Boldek działa ponoć długo. na długie cykle. Jakie były wasze? Bo teraz nie wiem czy z niego nie zrezygnuje. Problemy z ciśnieniem
lecialem bolda 5 miesiecy z cypio i enanem na zmiane efekty bardzo zadowalajace, przyrosty sukcesywne i trwale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 728

Czy mogę liczyć na jeszcze chociaż ze dwie opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 46578
patrykdens

To raczej fejk. Mam teraz w ręce oryginał i naklejka ma lekko zaokrąglone rogi, hologram GP znacznie się różni od tego który wkleiłeś, no i brak kartonika u ciebie też daje do myślenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10807 Napisanych postów 48193 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz fake podj**e
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 148 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 24415
BarylaWSC
patrykdens

To raczej fejk. Mam teraz w ręce oryginał i naklejka ma lekko zaokrąglone rogi, hologram GP znacznie się różni od tego który wkleiłeś, no i brak kartonika u ciebie też daje do myślenia.

Możesz wkleić fotke jak wyglada Twoj oryginal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton