SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923543

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24405 Napisanych postów 68091 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537813
Genamedu nie mialem w rekach ale wyglada standardowo. Dose bardzo smakowite. Lux
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 44 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1018
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
LJEND

Przeczytaj reg tego działu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
Co sądzicie o tym ?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Dobry test. Wbijaj, a jak nie to mi oddaj

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10146
Ktoś tu wczesniej sie pytał o Antka z british dispensary. Napisałem że ma mam taki sam i zero działania. Dzis wziąłem 1,5 h przed treningiem 25 mg tak jak ktoś tutaj radził sprawdzić działanie i pompa była niezła. Możliwe że wczesniej przy dawce 200 mg/dzień razem z sustą na mnie nie działał a teraz w tak małej dawce działa ?.


Zmieniony przez - lamzas89 w dniu 2016-12-12 14:31:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Niemożliwe ;)

MetodaMen
Wydaje mi się że ok, co myślicie?








Gen nie wiem, ale chyba wyglada ok. Dose okej :)


Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2016-12-12 15:38:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
mandigo
Co sądzicie o tym ?











Mozesz dac zdjecia ampulek nie z gory a na wprost obiektywu?
Nie wiem czy na sile sie doszukuje ale jedyne roznice jakie widze miedzy moja a Twoja, to:
-exp i lot wraz z numerami zaczynaja sie na tej samej wysokoci. dolne krawedzie napisu exp i cyfry daty maja dolna krawedz na tej samej wysokosci. U Ciebie wyglada jakby dolne krawedzie sie nie pokrywaly ze soba.
-po wcisnieciu ampulek do konca w otwory nie ma szans zobaczyc chociazby skrawka naklejki z ampulki.w

Mam inna serie wiec moze ta roznica wynikac z tego.
Wogole to ktos mnie zrozumial? Nie mialem pomyslu jak to opisac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
Jutro wstawię zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Mysle ze falszywy alarm. Przyjrzalem sie bardziej i na kazdej ampulce inaczej jet nabity lot i exp. Nie mam wiecej watpliwosci, masz oryginal.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium