SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4108430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2704 Napisanych postów 44123 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 420293
Genamedu nie mialem w rekach ale wyglada standardowo. Dose bardzo smakowite. Lux
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 44 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1018
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15857 Napisanych postów 64540 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 548903
LJEND

Przeczytaj reg tego działu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 523
Co sądzicie o tym ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1945 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36705
Dobry test. Wbijaj, a jak nie to mi oddaj

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9853
Ktoś tu wczesniej sie pytał o Antka z british dispensary. Napisałem że ma mam taki sam i zero działania. Dzis wziąłem 1,5 h przed treningiem 25 mg tak jak ktoś tutaj radził sprawdzić działanie i pompa była niezła. Możliwe że wczesniej przy dawce 200 mg/dzień razem z sustą na mnie nie działał a teraz w tak małej dawce działa ?.

Zmieniony przez - lamzas89 w dniu 2016-12-12 14:31:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 25012 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150159
Niemożliwe ;)

MetodaMen
Wydaje mi się że ok, co myślicie?

Gen nie wiem, ale chyba wyglada ok. Dose okej :)

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2016-12-12 15:38:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2013 Napisanych postów 3358 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 74899
mandigo
Co sądzicie o tym ?

Mozesz dac zdjecia ampulek nie z gory a na wprost obiektywu?
Nie wiem czy na sile sie doszukuje ale jedyne roznice jakie widze miedzy moja a Twoja, to:
-exp i lot wraz z numerami zaczynaja sie na tej samej wysokoci. dolne krawedzie napisu exp i cyfry daty maja dolna krawedz na tej samej wysokosci. U Ciebie wyglada jakby dolne krawedzie sie nie pokrywaly ze soba.
-po wcisnieciu ampulek do konca w otwory nie ma szans zobaczyc chociazby skrawka naklejki z ampulki.w

Mam inna serie wiec moze ta roznica wynikac z tego.
Wogole to ktos mnie zrozumial? Nie mialem pomyslu jak to opisac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 523
Jutro wstawię zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2013 Napisanych postów 3358 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 74899
Mysle ze falszywy alarm. Przyjrzalem sie bardziej i na kazdej ampulce inaczej jet nabity lot i exp. Nie mam wiecej watpliwosci, masz oryginal.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina