SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4267648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 156 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12588
...

Zmieniony przez - -żabO- w dniu 2018-11-11 17:19:17

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10799 Napisanych postów 47743 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
-żabO-
Gh + igf ? Nie wiem ile tam jest ui wiem że 5ml ktoś miał styczność ? Wdzięczny będę za podpowiedź - nie mam w planie tego ładować ale kolega ma smaka

na etykiecie pisze jak byk ile masz jednostek na ml.... a wystarczy tylko umiec czytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 2319 Napisanych postów 11927 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 349766
od tego specyfiku tak pazury rosna??

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 156 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12588
Hehe tak dokładnie tak z pazurami , ja nawet tego w ręku nie miałem, kolega mi fote podesłał - 4ui gh i 4ui igf na 1ml dobrze czytam ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1675 Napisanych postów 3157 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 270107
-żabO-
Hehe tak dokładnie tak z pazurami , ja nawet tego w ręku nie miałem, kolega mi fote podesłał - 4ui gh i 4ui igf na 1ml dobrze czytam ?

Kolega ???
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12073
pisze wszystko na flakonie , mial ktos juz z tym stycznosc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 408 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 63184
-żabO-
Witam, ktoś mi podpowie ile tam jest ui ? Kolega przywiózł temat z egiptu, sceptycznie jestem nastawiony gdyż wiem jak ten kraj traktuje turystów
Ps nie zwracać uwagi na paznokcicie

zgadza się , ponoc jest tam amfetamina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 408 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 63184
pavlog89
-żabO-
Witam, ktoś mi podpowie ile tam jest ui ? Kolega przywiózł temat z egiptu, sceptycznie jestem nastawiony gdyż wiem jak ten kraj traktuje turystów
Ps nie zwracać uwagi na paznokcicie

zgadza się , ponoc jest tam amfetamina.
ups pomyłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
fetka to pod paznokciem żartuje dzięki za podpowoedzi, już nie spamuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 174
Legit czy fake ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina