SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4255530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1668 Napisanych postów 11945 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 156062
Proszę bardzo zapraszam, zobaczymy czy na żywo też jesteś taki kozak, podać adres?
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12626
Arkus P
Proszę bardzo zapraszam, zobaczymy czy na żywo też jesteś taki kozak, podać adres?

Ale dlaczego od razu się denerwujesz? Przez internet to Ci mogę na głowe nawet nasrać. Nie bierz tego gówna do siebie.
Z nandą piszę jak jest, bo po co miał bym pierd.. bez sensu. Biję te 0.7ml i nie narzekam, bo ten teść dobrze wchodzi, ale następnym razem wezmę z innego labu, bo jak jest 250mg w ampie, to do kur.. nędzy musi tyle być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1344 Napisanych postów 3159 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81320
kaczo
Tu coś mocniejszego czeka na swoją kolej

Bdb tren. Ostatnio znajomy bije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 912 Napisanych postów 2741 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87433
Zacząłem teraz mastera e też tej firmy

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2571 Napisanych postów 2845 Wiek 39 lat Na forum 332 dni Przeczytanych tematów 42027
O co zadyma ?
Nie pasi Ci Nanda , zmień Lab i tyle , po co wałkować temat przez pare stron , jak bijesz 0.7 i nie narzekasz to po yyyyja ta bajera .
Z tego co wiadomo towar trzepie ładnie . Ions tez miał 0,8 . 0.9. I jakoś schodzi jak świeże bułeczki . Tez jakiś czas była afera i Ionsa . Jak komuś nie pasuje , to po prostu niech zmieni na viale po 10 a nawet 12 ml
1

Lux 80’
Kiedy nie chce mi się iść na trening , to wiem ze to będzie najlepszy trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 33213 Napisanych postów 272058 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367488
lordknaga
jak to po co? bo wyglada profesjonalniej, u mnie, tubylcy po dzis dzien wola ampy, bo jak mowia "ampy pewniejsze , bo masz sprzet do nalewania i robienia amp to i sok bedzie dobry, a butle to se kazdy moze nalac przez szyjke i podrobic"

Sporo jest osób co bierze dla siebie tylko jedynki właśnie z takich powodów jak piszesz .
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1410 Napisanych postów 1155 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 159119
marianzulek
Dokladnie, masa dalej mysli ze dile zdejmuja kapsy i wlewaja rzepakowy

Masa, do której i ja się zaliczam, ma ku temu powody. W tamtym roku dostałem propozycję kupna labu X (viale), przelanego do butelek bez nalepek. A ori butle z rzepakowym w środku pojechały w dużej ilości do Niemca. Może to był kit, może nie, ale do myślenia dało i od tamtej pory tylko ampy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1043 Napisanych postów 7623 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 429435
To był kit ktory tu na forum dostało wiele osob i pewnie parę sie nabrało sle goscia ktos nawet szukal i oferowal szmal za wizytacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1410 Napisanych postów 1155 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 159119
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2016 Napisanych postów 3368 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 75131
Abstrakcje zawsze sie zdarzaja
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

NutLove