SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4598317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
Sam brałem z apteki
Napisy wytłaczane tez zaczynaja się na krawędzi

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9384
Apteka i od dilla.

Zmieniony przez - adi345 w dniu 2019-10-25 22:23:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9384
U Ciebie jest ok są od krawędzi, a tu na załamaniu przez co są wypłaszczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
Więcej pomoc nie mogę , może jeszcze ktoś inny się wypowie . Wiadomo ze jak sam z apteki nie weźmiesz , to można by rozkminiać a rozkminiać
1

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5809 Napisanych postów 12443 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 131736
Jaki sens jest brania omki od dilla co jest duże prawdopodobieństwo walka , jak za lepsze pieniądze można mieć pewne ug. Jak stawiasz na omke to bierz sam z apteki , jak z rak 3 nie ma to sensu
3

omerta 23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 316 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3456
Myślę że jak ktoś się tak stara już o to żeby tak ładnie opk skopiować to raczej proch do środka też sypie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 922 Napisanych postów 3847 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96012
lepiej dobrego sprawdzonego i tanszego undera
3

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 804 Napisanych postów 1085 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29103
adi345
Panowie zawsze brałem towar z apteki, teraz wpadło mi w ręce coś takiego od dila, jedno opakowanie z kodem qr, ale to już widziałem też w aptece. Bardziej zastanawia mnie fakt że na opakowaniu z serii 810195, choć numery serii są wybite identycznie w porównaniu z aptecznym to napis pismem breila nie zachowuje milimetrowego odstępu jak w aptecznej a nachodzi na krawędź, ogarniałem od tego dila wcześniej dla kolegi, seria była inna, a tak samo początek napisu nachodził na krawędź? Czy ma to jakieś znaczenie, spotkał się z tym już ktoś?

masz moje z QR i bez QR obie apteka, op identyczne wielkościowo, wybicie brailem jak u ciebie

2

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17445 Napisanych postów 65556 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 553060
PHD Remedies - kolejne bad wrzucone w temat:

https://www.sfd.pl/PHD_Remedies_Ltd.,_India_inj_&_tbl__temat_zbiorczy_-t1195103.html

7

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 119 Wiek 41 lat Na forum 262 dni Przeczytanych tematów 1025
Ten prop dobry bilem z npp, koncze mostek na nim teraz i wchodze na ace PHD z propem DNA bedzie lecial.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton