SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5691377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 1273 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 75734
Weryfikacja potwierdza zgodność produktu.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
Szamaj ;)
1

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19510 Napisanych postów 67065 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 559546
KLAJTA
Ori czy fake. A każdej tabl napis Tiger.

Zmieniony przez - KLAJTA w dniu 2019-03-26 11:34:09

Oryginał MT.
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 499 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2718
daniel.dddd1
wino BM 10mg, prop DNA 150mg ori?

Tak ori, to Bm to nowa szata wczesniej bylo 200tab/1op a Dna tak samo nowy lab i ma dobre opinie juz sam wbijam deka/test.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 716 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7316
Panowie
Do tych ktorzy moga cos.powiedziec z praktyki nie teori i tych co znaja lab

Nexium enan seria m305 pierwsze foto byl ok

Drugie foto seria m 0303 to jest orginalna seria?
Dodam ze sok inaczej pachnie ten drugi troche slodkawo tak jak deka troche migdalami , nie jestem pewny czy to aby dobry towar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10375 Napisanych postów 59211 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 685728
Nie ma wałków Nexium a przynajmniej nic o tym nie słyszałem...
Nie sugeruj się zapachem czy smakiem wystarczyło że innego oleju użyli...
Bij śmiało , masz dobre soki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 716 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7316
pawel82

No ogolnie wchodzi gladko nic nie boli itp tylko zeby test w tym byl a ta seria jest ok m0303? Bo ja pierwszybraz sie spotkalem normalnie byla m303 i m305
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
Sokami się nie przejmuj , zapach czy kolor o niczym nie świadczy . Ale tej seri sam jestem ciekaw

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10375 Napisanych postów 59211 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 685728
Thomas07
pawel82

No ogolnie wchodzi gladko nic nie boli itp tylko zeby test w tym byl a ta seria jest ok m0303? Bo ja pierwszybraz sie spotkalem normalnie byla m303 i m305

Nie wiem , szczerze to nigdy nie zwracam uwagi na coś takiego jak nr serii...podejrzewam że może to być zwykły błąd w druku i nie przejmował bym się tym na twoim miejscu a jak bardzo Cię to męczy to zrób badania i będziesz miał czarno na białym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
pawel82
Thomas07
pawel82

Nie wiem , szczerze to nigdy nie zwracam uwagi na coś takiego jak nr serii...podejrzewam że może to być zwykły błąd w druku i nie przejmował bym się tym na twoim miejscu a jak bardzo Cię to męczy to zrób badania i będziesz miał czarno na białym...

Doszukalem sie na sfd jest taka seria :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

DCH