SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4598540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
sHarkYy
Lux1980
Zdrapki na platynie były na każdym produkcie jaki miałem .
Meta najlepsza jaka jadłem . Meta kozak

Zdrapki z kodem na każdej, mi chodziło o zabezpieczenie brzegów pudełka naklejkami przed otwarciem - miałem tylko na turce

Kurczę , nie przypominam sobie , żeby brzegi były zabezpieczone . U mnie raczej nie było nic takiego

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1594 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37984
A ta oxa?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1609 Napisanych postów 1256 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 161213
Lux1980
sHarkYy
Lux1980

Zdrapki z kodem na każdej, mi chodziło o zabezpieczenie brzegów pudełka naklejkami przed otwarciem - miałem tylko na turce

Kurczę , nie przypominam sobie , żeby brzegi były zabezpieczone . U mnie raczej nie było nic takiego

Miałem bez tych naklejek a towar prosto od producenta. Te zabezpieczenia to chyba tylko na stronie www są No i na Twojej turze

Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2019-11-09 19:46:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17448 Napisanych postów 65556 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 553060
rogidogi
Lordwais
z DNA bedziesz zadowolony, tez bije ten lab i sprawdza sie bardzo dobrze,

rogidogi
Nouveaux tren hexa kolega wzial z polecenia

solidna robota, u mnie paru ziomkow leci na tym labie

Treny tez leca?

Część trenów z Nouveaux jest klepnięta

https://www.sfd.pl/NOUVEAUX_Ltd.,_Switzerland_inj_&_tbl__temat_zbiorczy_-t1194520.html 
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 779 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27243
Lux1980
sHarkYy
Lux1980

Ja tak miałem tylko turę j/w pisałem a reszta: testy, nandro, orale - wszystko bez. Nie wiem dlaczego tak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1609 Napisanych postów 1256 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 161213
Brak naklejek zabezpieczających na kartonikach to normalna sprawa w Platynie. Byle by kody były naklejone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 779 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27243
Żubroń
Lux1980
sHarkYy
Lux1980

Miałem bez tych naklejek a towar prosto od producenta. Te zabezpieczenia to chyba tylko na stronie www są No i na Twojej turze

Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2019-11-09 19:46:24

Żeby nie było że zmyślam, to w temacie Palatyny są zdjęcia z naklejkami na bokach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 341 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17283
Testuje ktoś propa alphy jak z działaniem w dzisiejszych czasach?

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 27
Marka Genesis ktos ma dostep?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton