SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5957205

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1675 Napisanych postów 1313 Wiek 45 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 163177
mesja1905
Mapet w formie

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1675 Napisanych postów 1313 Wiek 45 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 163177
KimDzongUn
mam nadzieje, że dotyczy to tego exe o którym pisałes u siebie bo właśnie zamawiam dd i cypa chyba że nie zamawiać :D

A ja mam nadzieję, że nie prima....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6638 Napisanych postów 50311 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 452120
Dna mialo lift kartonika?

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 320 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22439
mientusik
androchem mialo wpadke z trenami byly h**owe potem z potencja gips kto w temacie dluzej ten wie i jeszcze kilka rzeczy

mam cialke z andro i działa jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1293 Napisanych postów 1267 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32297
nie jedna firma miała wpadke, brałem androchem i byłem bardzo zadowolony Jakiś czas temu kupiłem tren E z DNA firma chwalona a też wpadke mieli bo kryształ sie robił dupa bolała, deka ok, tren A też ok Teraz mamy tyle firm że glupota bylo by strzelanie sobie w kolano i robienie lipnego towaru Wpadki są i pewnie będą z firma X czy Y

Zmieniony przez - Ernest_18 w dniu 2020-02-15 15:21:39
2

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8439 Napisanych postów 14464 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 315668
KimDzongUn
mientusik
androchem mialo wpadke z trenami byly h**owe potem z potencja gips kto w temacie dluzej ten wie i jeszcze kilka rzeczy

mam cialke z andro i działa jak trzeba

A ja mialem viagre ktora wgl nie działała.

Dna tren enan tez mialem krysztal i rope z plecow sciagalem eh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47804 Napisanych postów 295302 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1442862
iizziikk
Dna mialo lift kartonika?

Tak część środków ma większe kartoniki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6859
alex79
Witam
czy ktos mial stycznosc z srodkami z Pivotal Labs ?

Podbije i podepnę się pod pytanie ... Nikt nie zna ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 245 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 16816
Hello
czy ktos moze obecnie leci z sokami z Fusion Labs ?

tren...master tego typu ?
pzdr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 282 dni Przeczytanych tematów 35
kojarzy ktos te b12 ? cenowo jak ?

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

sosy