SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3901 Napisanych postów 26887 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450023
Amg27
Gdzie to badałes ? Wrzuć wyniki badań

Nie wrzuci wyników bo to nie jemu "udało się przebadać", tylko niby jakiś jego znajomy z jakiegoś harwardu. A tak naprawdę żadnych badań nie było, tylko wyczytal to na jakimś tam forum.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1541 Napisanych postów 3002 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 267647
marianzulek
Nie slyszalem aktualnie o podrobkach. Wyglada standardowo. Kiedys jeden flakon propa udalo mi sie przebadac , wtedy bylo 125mg. Dla mnie najmocniejszy prop jaki bralem a zakladalem ze tam siedzi 100 przy dawkowaniu.

To jak to było z tym badaniem Marian ? Gdzie to badałes ? Ponawiam pytanie bo jestem ciekaw jak to tak wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1645 Napisanych postów 5988 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73609
Te wszystkie badania tutaj to sa tak wiarygodne jak wygrana w lotka 1 stopnia. Szczegolnie wysylane do labu. Pomijajac prawdziwosc takich badan wystarczy zrobic sample dobrej jakosci i wyslac a potem pokazywac na forum jaki to lab swietny. Wiadomo ze badan nigdy nie robi kowalski ktory chce miec pewnosc ze bije dobry towar. To jak badanie bialek wynik zalezy od tego kto zleca i wysyla probki. Czy sondaze wyborcze fakt jest taki ze w ogolnoe panujacej opini ludzie chwala tego propa i stwierdzaja ze jest tam wiecej jak 100mg w oparciu o porownanie z innymi 100mg srodkami. Moze byc tez tak ze ten ma 100mg a inne 80mg i efekt bedzie podobny. mimo wszystko tez bym chcial zobaczyc te badania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1651 Napisanych postów 11941 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 155762
BigMen
Arkus ile czasu lecisz juz te gh?

Coś ponad miesiąc,
pisałeś coś o gastro pomimo zjedzonego posiłku, u mnie jest to samo, nie raz zjem konkretny posiłek a za pół godziny mnie ssie i jadł bym dalej a czuje dobrze też że jestem najedzony, dla mnie niejadka z natury to rewelacja ;)
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1645 Napisanych postów 5988 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73609
Arkus musze cie rozczarowac ale po miesiacu nie ma szans na zauwazalne skutki gh. Oczywiscie wystepuje u mnie straszne gastro i wysoce prawdopodobne ze to od srodka ktory biore ale czy to jest gh to bede wiedzial w ciagu 3 miesiecy poniewaz po takim czasie mozna juz zauwazyc zmiany. Celowo nie mzieniam nic w diecie, dopingu intreningach aby efekt byl tylko i wylacznie od gh a mianowicie spadek tkanki tluszczowej. Wszystko inne mozna spowodowac odpowiednimi peptydami. Obserwuj tez obwod w pasie poniewaz ja zauwazam spadek obwodu pasa i plaksi brzuch. Bebechy sie odtluszczaja.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1651 Napisanych postów 11941 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 155762
Ja mam inną widzę, z tym że wziąłem ja od paru znajomych którzy lecieli dość długo swego czasu gh wyciągane samemu z apteki w usa, w różnych dawkach i kombinacjach, czyli z insa, wysokim niskim testem,
no i z tego co mówią to już wystarczająco czasu minęło żeby widzieć że to działa, pisz co chcesz znam ich, widzę jak wyglądają i to mówi mi wszystko,

co do pasa to o tym chciałem, wróciłem na wegle, bo tak to była tluszczowka no i wiadomo tutaj z pasem jest rewelacja,
no ale ze idą wegle to powinno być gorzej a nie jest, pas jest szczupły, na oko wygląda lepiej, zawsze to weryfikuje między znajomymi,
dalej,
aktualnie bije 200 cypio e4d, tylko plus to gh, parę dni temu odstawiłem skromna dawkę trenu e, 150mg week,

sylwetka prezentuje się zdecydowanie lepiej jak na koniec zeszłego roku gdzie kończyłem masę z deca i trenem e,

dla mnie fakty są jasne, na własnej skórze doświadczam to czego powinien, nie wspomnę o nabiciu, bo tak napecznialy nie byłem nawet przy antku,

niedługo odpalam inse, podbijam nieco gh i zobaczymy jak będzie, póki co twoje, wasze teorie absolutnie się u mnie nie sprawdzają, bo jeśli ja widzę progres i moi znajomi też, to nie mogę się zgodzić z twoim zdaniem na 100%

Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2018-02-25 19:43:58

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ja nie neguje ze ktos widzi efekty czy nie. Ja tylko stwierdzam ze aby ocenic gh nie wystarczy 1 miesiac. Chyba ze zbadasz pod konkretnym katem w labie. Gh nie jest cudownym srodkiem ktory robi z czlowieka potwora. Wszystko mozna osiagnac peptydami. Jedyne co to palenie tluszczu ktore spowodowane jest wyrzutem IGF. Wzorujesz sie tym ze ktos dobrze wyglada a to moze byc mylne. Znam mnostwo wlasnie dobrze wygladajacych zawodnikow i oni nie maja pojecia o GH choc wydaje sie im inaczej. Z tego co ja doswiadczam w reali to chinskie GH daja lepsze efekty jak apteczne i to mnie wlasnie zastanawia. Nie powoduja tylko spadania fatu. Z reguly ludzie bijac gh dorzucaja inne srodki aby byl lepszy efekt i takim sposobem robia forme na trenie a mysla ze na GH. Mimo wszystko Arkus miesiac to za malo. Pierwsze oznaki masz po 3 miesiacach i to jest optymalny okres aby okreslic organoleptycznie dzialanie hormonu. Ale grunt ze jestes zadowolony obserwuj i zdaj relacje za 3 miesiace.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 854 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 75230
Amg27
marianzulek
Nie slyszalem aktualnie o podrobkach. Wyglada standardowo. Kiedys jeden flakon propa udalo mi sie przebadac , wtedy bylo 125mg. Dla mnie najmocniejszy prop jaki bralem a zakladalem ze tam siedzi 100 przy dawkowaniu.

To jak to było z tym badaniem Marian ? Gdzie to badałes ? Ponawiam pytanie bo jestem ciekaw jak to tak wyszło

Widziałem gdzieś artykuł lekarza który wypowiadał się na temat propa. Podobno nie da się żadnym cudem zrobić w propie 100+mg na 1 ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie twierdzę że to cudowny środek, pisze co zauważyłem na ten moment, nie pisałem nic o tłuszczu bo jeszcze nic mi nie spalilo,
ale wypełnienie mięśni jest wyraźnie widoczne,
akurat ci o których pislalem mają pojęcie co to gh itd itp, nikt im tego nie bije jako magiczny witamine, poza tym to nie zawodnicy,
zobaczymy po dłuższym czasie przy insie i antku, teoretycznie insa+antek=tlusta masa, jak wyjdzie w praktyce się okaże, zaryzykuje ze względu właśnie na to gh,
z peptydow coś tam bilem, ghrp, cjc, ipamorelin, nic z tego nie ma porównania do tego

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
SięNiePoddawaj
Amg27
marianzulek

Widziałem gdzieś artykuł lekarza który wypowiadał się na temat propa. Podobno nie da się żadnym cudem zrobić w propie 100+mg na 1 ml.

Tak jak ciężko w chooy zrobić tren a powyżej 80mg a takiego malaya który na etykiecie ma 150 poleca się jako super kozak, ludzie lykna wszystko
1

Brak podpisu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina