SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4419683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 544
Hehe kolego kwestia zdjęcia jest hologram jak i na lewym ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2525 Napisanych postów 2334 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41272
karamba99
Takie tam kody weszly. Bil ktos ten mix ?

test dobry i mix-med tez bedziesz zadowolony,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12560
Ktora meta bedzie si ???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2626 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
Metkę swiss. Teraz podjadam , będziesz zadowolony . ZPHC tez zapewne kosi , niestety nie mogę dostać .....

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12560
Lux1980
Metkę swiss. Teraz podjadam , będziesz zadowolony . ZPHC tez zapewne kosi , niestety nie mogę dostać .....

Wlasnie pierwsze leci zphc bedzie kosa mysle
Potem bedzie Swiss ,o magnusie malo slyszalem wiec zostawie na kiedys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2626 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
Daj znać jak kosi ZPHC , bo ze słyszenia to wszystko co maja to dobry poziom

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1882 Napisanych postów 3371 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273810
Jadłem ta metkę zphc chwile po metce ze shree i shree chyba lepsze było i chyba nawet lepsze shree od balkana albo na tym samym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Amg27
Jadłem tLet me now when a metkę zphc chwile po metce ze shree i shree chyba lepsze było i chyba nawet lepsze shree od balkana albo na tym samym poziomie

Shree dla mnie topowy lab bez wyjatku
Tylko cena kazdego soku czy orala jest doslownie 2 razy wyzsza niestety takie mam zrodlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Lux1980
Daj znać jak kosi ZPHC , bo ze słyszenia to wszystko co maja to dobry poziom

Dam znac za 2 tygodnie jak sie rozkeci
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 211546
ZPHC bardzo dobry labs miałem przyjemność kiedyś wbijać ich produkty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit