SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5808413

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2171 Napisanych postów 3999 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 93628
Chyba koledzy titana zapomnieli jeszcze z dwa lata temu jeden dil może chciał dać za darmo i mówił że bym dał komuś co go nie lubię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 169 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1179
Nouveaux do oceny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49632 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Aliorsfd2
Nouveaux do oceny

dziala
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 240 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 16479
Witam
pytanie odnosnie Balkan Nandrolon-F
czy ktos sie spodkal ze np. na 8 ampach kod weryfikacyjny jest ten sam a na pozostalych 2 jest juz inny ?
Czy to jest fake
Jeden kod zweryfikowany na stronie i pokazuje ze poprawny
ale dziwne zeby na wiekszosci amp byl taki sam ?
Opakowanie jest juz z tej nowej serii a ampy jeszcze stare bez tych bialych nalepek

Zmieniony przez - alex79 w dniu 2020-03-25 22:22:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 57 Napisanych postów 265 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218880
alex79
Witam
pytanie odnosnie Balkan Nandrolon-F
czy ktos sie spodkal ze np. na 8 ampach kod weryfikacyjny jest ten sam a na pozostalych 2 jest juz inny ?
Czy to jest fake
Jeden kod zweryfikowany na stronie i pokazuje ze poprawny
ale dziwne zeby na wiekszosci amp byl taki sam ?
Opakowanie jest juz z tej nowej serii a ampy jeszcze stare bez tych bialych nalepek

Zmieniony przez - alex79 w dniu 2020-03-25 22:22:14
Wklej fote jak możesz.Ja na cypku miałem kod każdy inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 371 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2124
Mozliwe ze ktos przepakowywal bo dostal osobno viale/op i pakowal jak szlo. Serie w produkcji konczy sie zamyka i otwiera kolejna nowa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 685 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 52185
arasaras
Witam
Gh DNA
Bił lub bije ktoś może, jakieś opinie?

te gh to masz pewne sa badania itd ze siedzi tam naprawde gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 106 Napisanych postów 880 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28938
patryk173
Chyba koledzy titana zapomnieli jeszcze z dwa lata temu jeden dil może chciał dać za darmo i mówił że bym dał komuś co go nie lubię

Miałem z Titana bolda i Test Phenylpropionat ale w teście 0 teścia było na badaniu test w dolnej granicy miałem dzień po strzałce.
Bolał tylko troszkę

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2020-03-26 07:19:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 685 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 52185
sHarkYy
patryk173

Miałem z Titana bolda i Test Phenylpropionat ale w teście 0 teścia było na badaniu test w dolnej granicy miałem dzień po strzałce.
Bolał tylko troszkę

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2020-03-26 07:19:00

ja z titana npp kiedys bilem ze 4 lata temu mlucilo fajno z propkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 443 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2598
Aliorsfd2
Nouveaux do oceny

Pewny towar. Sam chetnie bym przytulil zapas tej sibutraminy jakby bylo skad.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Dzem