SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4555390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1656 Napisanych postów 3424 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85090
Chyba koledzy titana zapomnieli jeszcze z dwa lata temu jeden dil może chciał dać za darmo i mówił że bym dał komuś co go nie lubię
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 334 dni Przeczytanych tematów 974
Nouveaux do oceny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 23 dni Przeczytanych tematów 1048
Aliorsfd2
Nouveaux do oceny

dziala
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 213 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12880
Witam
pytanie odnosnie Balkan Nandrolon-F
czy ktos sie spodkal ze np. na 8 ampach kod weryfikacyjny jest ten sam a na pozostalych 2 jest juz inny ?
Czy to jest fake
Jeden kod zweryfikowany na stronie i pokazuje ze poprawny
ale dziwne zeby na wiekszosci amp byl taki sam ?
Opakowanie jest juz z tej nowej serii a ampy jeszcze stare bez tych bialych nalepek

Zmieniony przez - alex79 w dniu 2020-03-25 22:22:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 164 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 213282
alex79
Witam
pytanie odnosnie Balkan Nandrolon-F
czy ktos sie spodkal ze np. na 8 ampach kod weryfikacyjny jest ten sam a na pozostalych 2 jest juz inny ?
Czy to jest fake
Jeden kod zweryfikowany na stronie i pokazuje ze poprawny
ale dziwne zeby na wiekszosci amp byl taki sam ?
Opakowanie jest juz z tej nowej serii a ampy jeszcze stare bez tych bialych nalepek

Zmieniony przez - alex79 w dniu 2020-03-25 22:22:14
Wklej fote jak możesz.Ja na cypku miałem kod każdy inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 251 Wiek 39 lat Na forum 310 dni Przeczytanych tematów 1565
Mozliwe ze ktos przepakowywal bo dostal osobno viale/op i pakowal jak szlo. Serie w produkcji konczy sie zamyka i otwiera kolejna nowa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 662 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 51917
arasaras
Witam
Gh DNA
Bił lub bije ktoś może, jakieś opinie?

te gh to masz pewne sa badania itd ze siedzi tam naprawde gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 767 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27113
patryk173
Chyba koledzy titana zapomnieli jeszcze z dwa lata temu jeden dil może chciał dać za darmo i mówił że bym dał komuś co go nie lubię

Miałem z Titana bolda i Test Phenylpropionat ale w teście 0 teścia było na badaniu test w dolnej granicy miałem dzień po strzałce.
Bolał tylko troszkę

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2020-03-26 07:19:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 662 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 51917
sHarkYy
patryk173

Miałem z Titana bolda i Test Phenylpropionat ale w teście 0 teścia było na badaniu test w dolnej granicy miałem dzień po strzałce.
Bolał tylko troszkę

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2020-03-26 07:19:00

ja z titana npp kiedys bilem ze 4 lata temu mlucilo fajno z propkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 279 Wiek 41 lat Na forum 266 dni Przeczytanych tematów 1688
Aliorsfd2
Nouveaux do oceny

Pewny towar. Sam chetnie bym przytulil zapas tej sibutraminy jakby bylo skad.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton