SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888881

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Tamox działa , hcg również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
HCG Vir trudno mi powiedzieć, bo brałem w trakcie cyklu małe dawki. Niektórzy na tym uje wieszają. Podobnie jak na nolvie Genepharm - ale w tym przypadku u mnie i na cyklu, i na PCT dało radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Tamoxa w Polsce jest full naszego aptecznego, nie wiem po kija kombinować
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
pavlog89
pier**enie że odrazu do kosza .


Masz badania?

Tamoxa nie udowodnię, że nie działa, ale to jest jedna piwnica włącznie z t3 uni, pregnylem i innym "greckim" gównem.

provigil badał Krzychu - OneGear. Raz widziałem, że Provigil działał, jak gościa na tym odblokowało, to było zaraz po tym jak się pojawił na rynku. Póxniej widziałem już samo narzekanie. Ja nie mam interesu by ściemniać, inni mogą mieć interes żeby pisać, że działa, bo trochę dużo im tego lezy i przez takie opinie jak moje będzie leżeć dalej.


Zmieniony przez - Wojmir28 w dniu 2020-05-18 11:30:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Skończ znowu bo widzę ze ban zszedł i zaczynasz swoje prowokacje . Za chwile będziesz miał pretensje ze dostałes od kogoś bana .
Osobiście stosuje jedynie aptekę bo taki dostęp mam . Jak ktoś nie ma to provigil dobrze przechowywany będzie działał .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
flex1976
Skończ znowu bo widzę ze ban zszedł i zaczynasz swoje prowokacje . Za chwile będziesz miał pretensje ze dostałes od kogoś bana .
Osobiście stosuje jedynie aptekę bo taki dostęp mam . Jak ktoś nie ma to provigil dobrze przechowywany będzie działał .


Jaka prowokacja, nie wymyślaj sobie ;) Widzę, że moderacja tutaj ma tendencje do nadawania pasujących teorii tezom, któe sami formułują. Poprzedniego bana dostałmem poniekąd za pytanie czy aby na pewno GH na któe sporo papieru działa. I to była zainste prowokacja tym bardziej, że leży mi to to w lodówce i czeka na odpał.
Spytaj tutaj kogokolwiek, że odkąd tu siedzę neguję HCG UG i tak jest od zawsze.
Provigil nie działa OneGear wrzucał tutaj badania, wrzuć badania, że działa to zatkam gębę.



Zmieniony przez - Wojmir28 w dniu 2020-05-18 11:37:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wojmir28
pavlog89
pier**enie że odrazu do kosza .


Masz badania?

Tamoxa nie udowodnię, że nie działa, ale to jest jedna piwnica włącznie z t3 uni, pregnylem i innym "greckim" gównem.

provigil badał Krzychu - OneGear. Raz widziałem, że Provigil działał, jak gościa na tym odblokowało, to było zaraz po tym jak się pojawił na rynku. Póxniej widziałem już samo narzekanie. Ja nie mam interesu by ściemniać, inni mogą mieć interes żeby pisać, że działa, bo trochę dużo im tego lezy i przez takie opinie jak moje będzie leżeć dalej.



Zmieniony przez - Wojmir28 w dniu 2020-05-18 11:30:00

Fakt, przez Twoją opinię producent "pójdzie z torbami" ;)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1675
Tez jakiś czas temu pytałem o te środki. Mój provigil z datą 02/19 działał ładnie jak biłem 1000iu e2d na odbloku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 15647 Napisanych postów 17738 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194826
Wojmir28
flex1976
Skończ znowu bo widzę ze ban zszedł i zaczynasz swoje prowokacje . Za chwile będziesz miał pretensje ze dostałes od kogoś bana .
Osobiście stosuje jedynie aptekę bo taki dostęp mam . Jak ktoś nie ma to provigil dobrze przechowywany będzie działał .


Jaka prowokacja, nie wymyślaj sobie ;) Widzę, że moderacja tutaj ma tendencje do nadawania pasujących teorii tezom, któe sami formułują. Poprzedniego bana dostałmem poniekąd za pytanie czy aby na pewno GH na któe sporo papieru działa. I to była zainste prowokacja tym bardziej, że leży mi to to w lodówce i czeka na odpał.
Spytaj tutaj kogokolwiek, że odkąd tu siedzę neguję HCG UG i tak jest od zawsze.
Provigil nie działa OneGear wrzucał tutaj badania, wrzuć badania, że działa to zatkam gębę.








Zmieniony przez - Wojmir28 w dniu 2020-05-18 11:37:58

No to ja wrzucę ale coś mi się wydaje, że i tak gęby nie zatkasz
Mostek po pół roku na enan 500 week. Hcg provigil 1250iu e2-3d do tego cwiartke exe Xtane do każdego strzału hcg ( za duża dawka exe, estro poniżej progu ale jakieś dziwne te widełki)., test nisko ale w normie, gdyby estro było wyżej to test pewnie też by był. Co ciekawe, nawet LH i FSH w normie. Na mostku leciało tylko Hcg i exe, nic wiecej. Badania wykonane 24h po hcg pod koniec 4 paczki hcg. Jeszcze gdzieś mam badanie drugiego kumpla na odbloku po pół roku na cypio ~350 week ale nie umiem znaleźć chociaż u tak już je wrzucalem...

Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2020-05-18 15:59:44
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 15647 Napisanych postów 17738 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194826
Znalazłem drugie badania. Dawkowanie to samo mniej więcej.

3
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej