SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888974

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
IP-450 też daje radę, j/kolega wyżej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1702
Ip prop 150 jasna szata wypowiadac sie mam 7 butli konkrety bo kasy poszlo ze kazdemu by wyprawke sie zrobilo krzykacz a Tobie uzytkownicy powinni zalozyc sie na suple bo robisz ru kawal dobrej roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Delikatne zmiany w kolorach - op+amp:

krzykacz
Delikatna zmiana kolorów w labie, wszystkie środki inj i tbl:

Oxa po prawej lepsza głębia:




krzykacz
2 po prawej nowe:


doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
krzykacz
Moje halo - wrzucam pod koniec TP + Tren A + Oxymeth:




krzykacz


Kolega dorzuca do cyklu 3-4tbl ed.



Za jakiś czas skrobnę jak działa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 122808
W tej Biosirze podobno nie ma halo - tak emenems kiedyś pisał. Może coś zmienili.



Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2014-05-15 11:07:48

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12967
Sorry za jakosc, najwazniejsza rzecz czyli hologram, rozni sie od innych tej firmy, fake czy dobry?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
widizalem tego trena ale holo mial inne. dzialac dizala

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Pare roznic jest w tym Atomie, moze po przejsciach ktore mieli cos zmeinili? Wbij i zdaj opinie lub wymien jesli masz watpliwosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 275
bp pharma testosterone cypionate . juz wczesniej prosilem o pomoc w ocenie ,wiec teraz postanowilem sprawdzic na sobie. Po pierwszym strzale czuc bol w miesniu (robilem w posladek) ale to tylko tego samego dnia bo przez dwa kolejne bol jest taki ze nawet w nocy na bok nie da sie przekrecic.Pomyslalem moze zle zdezynfekowane .wiec po 6 dniach zaryzykowalem poraz drugi i ...dokladnie te same objawy . Ale pomyslalem ze co nas nie zabije to mnie wzmocni :D i trzeci bez zmian i bez zadnych rezultatow. Kupilem to przez neta w UK . Wszysko wyglada jak orginal ale jednak jak dobrze przycisnolem kciukiem etykiety i zaczelem scierac niktore napisy.Wiec to musi byc "fake"











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1702
Ip prop 150 zdaje relacje pierwszy shot 1cm po 2 dniach 2cm I odziwo czulem ale ze chce mi sie pierdziec potem walnelem znow 2cm I znow poczulem ze musze wyjsc z psem ma spacer PS.nie mam psa no I 4 shot w tyg 2cm razem w tyg 1050mg tesciA I butla poszla zaczynam 2 zdam relacje
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej