SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4265464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2496 Napisanych postów 2276 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41068
orale DNA dobre chwalone takze bedziesz zadowolony z niej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6757 Napisanych postów 50251 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 600410
AdamKO84
Od soboty zaczynam ta oxe ,to z pierwszych partii kupione jeszcze ,koncze turke BM jakby ktos pytal dobra turka
AdamKO84

Oxa DNA była badana i zawiera deklarowane stężenie także będziesz na pewno zadowolony...reszta środków DNA inj/oral również pierwsza klasa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 583 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 23920
janek.janek
Aras84
KLAJTA
Ori/fak?

Zmieniony przez - KLAJTA w dniu 2019-08-13 22:14:30

Oryginał. Vertex, Ions pewny towar, bedziesz zadowolony.

znajomy wbija te firmy i zadowolony bardzo z dzialania wygladaja tak samo, tren mial tak samo zolty nadruk na ampach

J/w org vertex, ions moje wyglądają tak samo. Aktualnie jedne z lepszych brandów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 292 Wiek 41 lat Na forum 325 dni Przeczytanych tematów 1791
Kolega bedzie zaczynal SKY Laba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 160 Wiek 49 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7891
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 160 Wiek 49 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7891
zestaw znajomego z Genamed Pharma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 199 Wiek 41 lat Na forum 197 dni Przeczytanych tematów 1323
JurnyDziadek
Kolega bedzie zaczynal SKY Laba

Jedna osoba wrzucala juz tutaj wyniki po cypionacie i ladny tam wynik byl. Orale fajnie sie prezentuja.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1531 Napisanych postów 2373 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 84696
janek.janek

Lecę już parę miechow na tym cypio z pojedynczymi przerwami na inne laby i złego słowa nie powiem na ten lab. Znajomi lecieli wszystkie testy, deke, npp i też zadowoleni. Ostatnio kumpel jadł metę to muszę go spytać co i jak. Dla mnie najlepszy lab, wellone też znajomi chwalą ale u mnie wyskoczyło jakieś uczulenie, może zbieg okoliczności, nie wiem... kusi mnie master żeby kuzynowi dodać do deki ale sam nie wiem... gdyby był trochę droższy to byłbym spokojniejszy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 160 dni Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 167
Panowie macie zdjęcie pewnego HCG ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina