SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7917187

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 26357 Napisanych postów 83242 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 892672
Żubroń
startnabol
Pregnyl ori? Pierwszy raz mam doczynienia i chciałem dzielić proszek ale w ampoe jest on jakby zbity i nie rusza sie nawet przy potrząsaniu ampą.

</img>

Zmieniony przez - startnabol w dniu 2020-03-16 10:22:19

Chyba nie zamierzasz "dzielić" tego proszku np. nożem? Chciałeś to na kupki rozsypywać??

Po nosie będzie dawał , lepiej klepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2540 Napisanych postów 5032 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 168869
Po co ci to dzielic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130835
i cala atmosfera ochronna w pregnylu poszla sie yebac, kichnij jeszcze na to, bedzie latwiej dzielic taki ugilany. ja pierdziele ludzie to maja pomysly
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 38 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11102
startnabol
Pregnyl ori? Pierwszy raz mam doczynienia i chciałem dzielić proszek ale w ampoe jest on jakby zbity i nie rusza sie nawet przy potrząsaniu ampą.

</img>

Zmieniony przez - startnabol w dniu 2020-03-16 10:22:19

Miałem do czynienia z tym "greckim" pregnylem u mnie parę opakowań straszny szit , 0 jakiegokolwiek działania. Nie polecam. Nawet jeżeli nie masz dostępu do aktualnej polskiej apteki to jest masa hcg z underów które też dają radę i na pewno będą lepsze od tego co masz na zdjęciu.

Zmieniony przez - mateusz196 w dniu 2020-03-16 16:14:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 116 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7263
Co do dzielenia to z kilku miejsc słyszałem że jak nie masz dostępu do lodówki w trakcie bicia to dzielisz proch do np 5 lotek i kolejno co kilka dni zaciągasz do kolejnej sól fizjologiczną mieszasz i bijesz. Tym sposobem nie trzymasz rozdrobnionego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12972 Napisanych postów 18760 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 338562
Sle trzymasz zwietrzale i nie sterylne a to duzo gorsza opcja. Dobre zrodla masz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99107
startnabol
Co do dzielenia to z kilku miejsc słyszałem że jak nie masz dostępu do lodówki w trakcie bicia to dzielisz proch do np 5 lotek i kolejno co kilka dni zaciągasz do kolejnej sól fizjologiczną mieszasz i bijesz. Tym sposobem nie trzymasz rozdrobnionego...

Już lepiej się z Matką dogadać i powiedzieć co będzie w lodówce leżeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 116 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7263
patryk173
startnabol

Już lepiej się z Matką dogadać i powiedzieć co będzie w lodówce leżeć

Uwierz że lepiej nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja kiedyś jak byłem młody (w sumie dalej jestem ) i jeszcze moi rodzice nie wiedzieli że stosuje doping to trzymałem takie rzeczy w pudełku po vivomixxie w drzwiach lodówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Będzie trzeba termos skitrać w piwni i lód donosić :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

kizzers krem