SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889170

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 1048 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22283
sHarkYy
Taka sytuacja w metce, że kryształek się zrobił. Po podgrzaniu będzie ok-czy raczej lipa?







Wbiłem niedawno 3 flakony tej mety ions bdb w każdej były kryształki. Duże sterzenie. Podgrzewalem zapalniczka. I Soe rozpuściło

Możesz też wstawić do garnka z gorącą wodą. Lub suszarka :)

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
sHarkYy
Taka sytuacja w metce, że kryształek się zrobił. Po podgrzaniu będzie ok-czy raczej lipa?





Ciężko powiedziec na dwoje babka wróżyła, jak się wytraca źle ugotowany
Moze być ok może dupe urywac sam się przekonasz jak wbijesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Proszę tutaj nie podawać cen!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
przemko15
Panowie nie napalajcie się tak na tego Menta, miałem po nim sajdy typowo jak po trenie, aromatyzacji zero, sen mi uwaliło. Także tam raczej Tren siedzi, a szkoda bo reszta środków z DNA (oprócz zaniżanego DHB, ale to chyba każdy się spodziewał) trzyma poziom.


Mi każde saa od lat sen ubija tak więc to żaden wyznacznik od wielu lat na saa śpię po 5 max 6 h schodzę na mostek i jak ręka odjął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Żubroń
Antek z Nexium ma teraz 25mg/tab?


Kilka firm się przestawiło z 50 na 25 i zamiast 50 tab jest 100 tab, łatwiej dobrać dawkę pod siebie jak są w mniejszym stężeniu bez łamania tabsów nexium, androchem i jeszcze ktoś ale mi z głowy wyleciało %
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 144 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1295
rYchUmTk
daniel.dddd1
Lordwais
ktos bil szczegolnie ment? slyszalem ze wielu zaczyna niewielu go konczy bo nie ogarnia kuwety




Winko bym bral. Do menta jeszcze nie to doswiadczenie mam.
za jakis czas jest w planie mojego cyklu zobaczymy co to za diabeł


Wrzuc info jak poszlo na tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268168
lodzianin1
przemko15
Panowie nie napalajcie się tak na tego Menta, miałem po nim sajdy typowo jak po trenie, aromatyzacji zero, sen mi uwaliło. Także tam raczej Tren siedzi, a szkoda bo reszta środków z DNA (oprócz zaniżanego DHB, ale to chyba każdy się spodziewał) trzyma poziom.


Mi każde saa od lat sen ubija tak więc to żaden wyznacznik od wielu lat na saa śpię po 5 max 6 h schodzę na mostek i jak ręka odjął


Lodzianin ja nie mówię że gorzej spałem tylko ubiło mi sen do zera, a takie sajdy powoduje u mnie tylko tren, ment tak nie powinien działać, estro też mi nie skoczyło na tym mencie a jak wiadomo ment bardzo mocno aromatyzuje. Z resztą kto będzie chciał niech bije ja tylko informuje jak to u mnie wyglądało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 52 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10694
Prawdziwy MENT raczej nie aromatyzuje, tzn. aromatyzuje, ale słabo i nie do estradiolu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
No i się pokazało . Na badaniach wyszło ładnie , nic tylko bić

omerta 2

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej