SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4080848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 55 dni Przeczytanych tematów 46
.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15691 Napisanych postów 64474 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 548529
Naklejka to szczegół. Z testem wiążą się 2 sprawy - wbijasz czy nie boli to raz, a dwa to albo czujesz że jesteś na bombie albo jak jesteś 'świeżak' idziesz do laba i robisz bad testa całkowitego i masz wynik na papierze żeby Cię uspokoił. Jesteś w 3tyg także spokojnie zbadaj się i to rozwieje Twoje wątpliwości
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 55 dni Przeczytanych tematów 46
Jak wbijam to czuć ból nie jest to może jakiś mocny ból ale czuć jak jest środek wpuszczany do mojego organizmu. Na drugi dzień czuje pośladek jakbym miał zakwas albo mocniejszego siniaka. Ale po 2
Dniach przechodzi no ale zaś jest infekcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15691 Napisanych postów 64474 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 548529
Z testem tak czasami jest, ale to żaden wyznacznik działającego bądź nie działającego testa. Grunt to moc, albo jest moc albo jej nie ma. Albo jeśli nie obarniasz j/w napisałem zbadaj testa wtedy się połapiesz czy towar masz słaby czy po prostu nie ogarniasz fazy i trzeba poprzestawiać sobie w głowie i dalej lecieć i cieszyć się towarem.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 30885 Napisanych postów 268150 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1356402
Neos97
Witam nabyłem taki towarek leci trzeci tydzień lecz wydaje mi się ze to fake zero reakcji na to. Naklejkę z Buteleczki oderwałem żeby było lepiej widać.

Clinic jak się pokazał kosil mega później zaczęli nie dolewac i knocic środki, osobiście bym w niego nie zainwestował
Z drugiej strony co jak co ale testy teraz słabe trafić ciezko

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 160 Wiek 49 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7891
janek.janek

z najnowszych parti propa koleszka juz skonczyl inj bezbolesne, libido up, dziala bardzo dobrze, od kilku tyg juz na suscie 500mg tyg + 500mg boldek wellona pharma, inj bezbolesne w obu przypadkach, susta dziala bardzo dobrze, wynik testa wykrecony kilka razy ponad skale

Zmieniony przez - janek.janek w dniu 10/12/2019 9:51:42 AM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 57 Wiek 40 lat Na forum 136 dni Przeczytanych tematów 642
pawel82
Z tego co wymieniłeś biłem tren Ace DNA , działa zayebiście..!

Wiem ze DNA dobre bralem propa i ture bardzo dobrze srodki dzialaly
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 538 Wiek 35 lat Na forum 319 dni Przeczytanych tematów 3589
Kolega zaczyna masowke towar do oceny ,ten lab przestawil sie na saa to prawda ?
2

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 538 Wiek 35 lat Na forum 319 dni Przeczytanych tematów 3589
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina