SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889384

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Ktoś już wrzucał taki clom tutaj. Nie wiem jak to działa, może być to clom a może nie. Lepiej coś pewniejszego wyrwać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 688
Witam.
Chciałbym jeszcze raz poruszyć temat nowego genesisa.
A wiec na pierwszym zdjeciu zachwalany nowy genesis z kodami do sprawdzenia na stronie. Drugie zdjęcie rownież nowy genesis bez kodów, który jest oceniany jako fake. W moim przypadku jestem w posiadaniu właśnie tego drugiego określanego jako "fake" , chociaż nie wiem czy słusznie ponieważ otrzymałem właśnie opinie od 2 osób dotyczących susty oraz enana tego wypustu i okazuje sie, że wszystko działa tak jak powinno. Niedługo sam sprawdze i zrobię testy jeśli czas na to pozwoli i wyrażę swoją obiektywną opinie. Chciałbym jeszcze zwrócić uwage na 3 sprawy dotyczącą tych dwóch wypustów. Jak widzimy na pierwszym zdjęciu "ponoć" realnego wypustu w oczy rzuca się błędny napis na pudełku "Trenbolone enathate" gdzie prawidłowo powinno być "Trenbolone enanthate" co dziwne błąd ten nie występuje na rzekomym wypuście "fake" , druga rzecz to na pierwszym zdjęciu widzimy, że stężenie jest "150mg" gdzie zawsze "stary genesis" ktory występuje na ostatnim zdjęciu wychodził w stężeniu "200 mg" jak większość trenów enan , zresztą te poprawne stężenie jest widoczne na pudełku rzekomego wypustu "fake".
Chciałbym też zauważyć, że stronę na której można sprawdzić kody http://www.genuinegenesis.net/ nie możemy uważać za 100% potwierdzenie autentyczności, ponieważ to nie jest jakaś oficjalna strona na której mogli byśmy przejrzeć sobie np. oferte producenta itd., taką stronę może stworzyć sobie każdy kto robi np."fake" produkty z własną bazą kodów do sprawdzenia. Ale mimo wszystko oczywiście czekam na opinie większego grona użytkowników jeśli takie "obiektywne opinie się pojawią. Dziękuje wszystkim za uwagę :)

Niczego nie pimpuje ani nie antypimpuje tylko zależy mi na szczerych opiniach, żebyśmy wiedzieli który produkt klepie a który nie, a może obydwa klepią tak samo, ale komuś zależy żeby tylko jeden z tych produktów był promowany ponieważ ten ktoś ma go w ofercie. Dla mnie jest bez różnicy który z nich okaże się real, ale zależy mi na tym, żeby było wiadomo który z nich to jest to co ma być.











Zmieniony przez - hghormone w dniu 2015-10-24 16:14:03

Zmieniony przez - hghormone w dniu 2015-10-24 16:24:56
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 267
genesis który masz bez kodów to jak widać bardzo dobrze, te same ręce co 10ml butelek które nie cieszyły się zbyt dobra opinią, a raczej więcej negatywnych niż pozytywnych.. wersji buteleczek też było kilka, jednak nie potrafili zrobić odpowiednio działających

po hologramach widać, że stary bardzo słaby 10ml genesis to to samo co nowy genesis bez kodów który posiadasz, zapewne będzie coś tam smyrał jak 10ml, jednak było to działanie bardzo średnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Kupiles taki sam badziew co flakony i na sile starasz sie przedstawic sytuacje odwrotna do rzeczywistej.NIe trzeba tu oceniac ktory to fake a ktory org bo prawdopodobnie zaden nie jest org z fabryki z tajlandii, ale jedno jest pewne to bez kodow nie rozni sie niczym od tego co we flakonach, ktore tez jakos dziala i zbiera od czasu do czasu pozytywne opinie, lacznie z takimi ze deka brdzo dobra, bo gosc puchnie i rucha jak maszyna, na pytanie jaki test do tego pada odpowiedz ze leci sama deka.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 688
To jest wypust ktory posiadam , produkcja z kwietnia tego roku.










Zmieniony przez - hghormone w dniu 2015-10-24 18:10:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
To ze z kwietnia nie zmienia faktu ze towar lipny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
hghormone

Gdybyś zasięgnął języka przed zakupem to byś się dowiedział, że nie warto inwestować w markę genesis. Bo to, że są 2 wersje to już wiesz. Szczęście w nieszczęściu, że masz dobrego dila i ma wersję którą dostałeś właśnie do ręki a nie tą z kodami, także przybij z tym człowiekiem piątkę.

O różnicach pomiędzy tymi wersjami możesz poczytać tutaj:

https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s422.html


Towar już masz więc ładuj bo co innego pozostało Tobie zrobić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 688
e-lite
Kupiles taki sam badziew co flakony i na sile starasz sie przedstawic sytuacje odwrotna do rzeczywistej.NIe trzeba tu oceniac ktory to fake a ktory org bo prawdopodobnie zaden nie jest org z fabryki z tajlandii, ale jedno jest pewne to bez kodow nie rozni sie niczym od tego co we flakonach, ktore tez jakos dziala i zbiera od czasu do czasu pozytywne opinie, lacznie z takimi ze deka brdzo dobra, bo gosc puchnie i rucha jak maszyna, na pytanie jaki test do tego pada odpowiedz ze leci sama deka.
Moze rzeczywiscie tak jest, musze stestowac zobaczymy co wyjdzie. Sugerowalem sie tez tym ze ten niby pseudo real juz na poczatku takie wtopy niepodolewane ampy, bledy w nadruku na pudelku, niezbyt dobrze to swiadczy od poczatku.


Zmieniony przez - hghormone w dniu 2015-10-24 18:25:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Ja juz wiem co na pewno wyjdzie, pewnie Cie z papci wywali i bedziesz o tym informowac tam gdzie sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 396
turka jakies opinie real /fake?




Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej