SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888798

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2642
Spotkał się już ktoś z takim winem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
W wolnej chwili bawię się testami Labmaxa. Testuje same ugle i ugle w odniesieniu do oryginałów, a od jakiegoś czasu zacząłem też je focić, bo może przyda się w późniejszych porównaniach - te testy nie są super ewidentne, kolorystyka dla różnych substancji bywa zbliżona.
Dlatego widzę już że ważna jest duża ilość testów, porównania i materiał zdjęciowy.

Wrzucam na forum jeden prosty, przykładowy teścik. Jeżeli wyda się to Wam przydatne czy ciekawe, to piszcie, wtedy co jakiś czas dorzucę coś nowego. Poniższy teścik jest pozytywny i budujący, ale niestety, nie zawsze wyniki tych eksperymentów mnie cieszą...

Prosty teścik 1 - Co tak naprawdę jest w... dece z AP ?

1 - testowana deka i testery
2 - tester A i B po dwóch kroplach z igły
3 - to samo po chwili w przybliżeniu
4 - tester B w ultrafiolecie

Wnioski:
W dece z AP ,moim zdaniem, ewidentnie jest dekanian nandrolonu, choć co ciekawe, kolorystyka zgadza się dla wersji podawanej
w próbniku jako czysty proszek, a nie roztwór w oleju. Przypuszczam więc że to pewnie kwestia użytej bazy - olej z AP po prostu nie wpłynął na pomiar.
Kolory "Yellow Green" dla testu A i "Light Orange" w normalnym świetle się zgadzają.
Sprawdzany w ultrafiolecie tester B daje "blue - green" wydaje mi się że widoczny na zdjęciach.

Jak kogoś interesuje to tu: Próbnik kolorów















Zmieniony przez - comeback w dniu 2016-09-20 01:05:28
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
Takie nowości testuje, zobaczymy co to jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26758
Wygląda zupełnie jak Infinity :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Nie mogę za cholere sprawdzić kodu pomoże ktoś.
Dobre to będzie?





Zmieniony przez - KLAJTA w dniu 2016-09-20 20:23:16

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
Tej wersji w realu jeszcze nie widziałem , ma to gdzieś nr seryjny? Niby kieruje na strone tego prawdziwego genesisa ale kolorystyka jest inna, nie widac nr seryjnego i tamten był lany do filek 10 ml...Może to ten kolejny klon o którym wspominał łodzianin ?? Wrzuć fotkę przodu i tylu jak możesz.


Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-09-20 22:01:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Dzięki za głosy - paru osobą, się jak widzę, podobają sie te testy. Korzystając z chwili wolnego czasu wrzucam Wam więc jeszcze inny mój teścik:

Teścik 2 - co tak naprawdę jest w... Primo z Titana ?

1) Testowany koks - Primo z Titana i mój ostatni oryginał tureckiego Primobolanu (jako materiał porównawczy)
2) Testety A i B z 2 kropelkami Titana
3) Testery A i B z 2 kropelkami Primobolanu
4) Zestawienie wszystkich testerów (lewy Titan, po prawej turek)
5) Oba testery B w ultrafiolecie (lewy Titan, po prawej turek)
6) Jeszcze raz oba testery B w UV oświetlane osobno. (lewy Titan, po prawej turek)

Opis:
Jeszcze do 4 zdjęcia wyglądało to nieźle, kolory testerów były zbliżone - brązowo-pomarańczowe, ciemne zabarwienie.
Problem jednak jest w tym, że bardzo podobne barwy - w normalnym świetle - dają różne estry testosteronu, kluczowe jest więc sprawdzenie
testerów B w UV....
A tu niestety jest już lipa. Widać wyraźnie że (fotki 5 i 6 osobny post) że kolor próbki Titana wyraźnie się różni od próbki Primobolanu.
Titan jest żółto-zielonkawy, a Primobolan żółto-pomarańczowy.
To żółto-zielonkawe zabarwienie w UV jest charakterystyczne dla testosteronu, a metenolon ma być żółto-pomarańczowy, czyli...

Wniosek:
Primo Titana które ja testowałem, to tak naprawdę mix estrów testosteronu w stylu susty.
(Ich kolorystyka to Orange-Brown A, Orange-Brown B, Greenish-Yellow B w UV)













2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Fotka 6 (oba w UV)

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
Może primke androchemu wez na testy jak masz :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Nie Ziki, niestety nie mam androchemu, ale jak mi tylko wpadnie w ręce to pewnie że stestuję :)
Osobiście jestem bardzo ciekaw czy w czymkolwiek może być jeszcze prima.

Edit:
Natomiast niebawem potestuję oxe - mam AP, Nexium, Vermodje i fejkowego Bayera w blistrach.
Jak chcecie to będę wrzucał te zabawy.




Zmieniony przez - comeback w dniu 2016-09-21 01:09:37
4
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej