SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888871

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
wnc1964
Długi ja słyszałem że BD we w flakonach po 1ml które wstawiłeś działa bdb. Galę kiedyś brałem ale to były stare czasy.


Bo to jest oryginał BD, a nie jakiś klon europejski. Antek i test działały elegancko jak brałem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no co mogę powiedzieć osobiście bilem enan bd tego co wstaw ilem w ampulkach i ładnie działał ladna retencja była gale i enan tego co na focie bilem i dzial bardzo dobrze tez
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Nie zamieszczaj takich treści ani w tym ani w drugim dziale.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Oki to tylko była przestroga oxa shree , winko apex na oleju , działa bdb test 400 androchemu działa bdb.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Twoje stare sprawy są Twoimi sprawami i załatwiaj je na starym gruncie, bo SFD.pl nie jest polem do załatwiania takich spraw.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
oxa shree ,nie testowana winko apex na oleju , działa bdb test 400 androchemu działa bdb.





Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-06-12 19:31:07

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
ciekaw jestem tej oxy ale obiło mi się, że dziala jak wiekszosc ze shree. sam musze skosztować bo z antka dosc zadowolony bylem, meta tez zdala egz. z ciekawosci... andro 400mg nie urywa tylka? takie stezenie to juz niemalze krystalizacja.. wiec powinno byc bolsne chyba ze czarowane na EO. ktos cos wie wiecej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Działa fajnie , kolegi boli , mnie nie boli. Jakie tam jest rzeczywiście stężenie nie jestem w stanie powiedzieć nawet jak mniejsze to cenowo , wychodzi nie żle. Apex ma miksa, testosteronu 550mg w 1ml też działa dobrze, ale nie wierze w takie stężenia, to chwyt marketingowy dlatego mix apexu drogo wychodzi pomimo że firma jest z górnej półki ale mało pimpowana na forach.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wnc1964
oxa shree ,nie testowana winko apex na oleju , działa bdb test 400 androchemu działa bdb.






Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-06-12 19:31:07


tego tor testa androchema też bilem dzialal git
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej