SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9074756

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21861 Napisanych postów 71468 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 576373
Mnie świąteczny humor trzyma cały rok

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39317
Panowie mam Sustanamed Genamed u jednak na fotkach w necie nalepka ma inne logo , czy to nowa seria czy jakaś podróbka ?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
a czemu niby nowa seria ? wyglada idetycznie jak kolegi ja aktualnie dose klepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39317
Chodzi mi o naklejkę zaznaczoną na zdjęciu u mnie jest inna ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 806 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31902
no faktycznie z taka jak wstawiles wczesniej nie widzialem nigdy. Moze teraz takie maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Pomocy, jak to się ma szczególnie do tego filmiku:
http://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/produse-cu-substante-interzise-care-dezvolta-muschii-gasite-in-garajul-unui-bloc-din-pitesti-pechezitii-si-in-capitala.html

nandrolon, testover, oxaver, clenbuterol to wszystko było masowo podrabiane w rumunii....

oxykarku
Witajcie,

Czy to będzie fake czy oryginał co sądzicie? Myślałem że kolor będzie srebrny folli a jest biały ale może się coś zmieniło.
Druga sprawa jeśli oryginał to co sądzicie o Oxie z Vermodje?
Mam mieszane uczucia czy łyknąć, jedni mówią że super Oxa inni że weterynaryjny badziew o niewiadomym składzie.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46
Potrzebuje opinii czy to org or fake;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46
Org czy fake? Było org zapakowane sam otworzyłem żeby tab zobaczyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46
Org?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46
Ćwiczę można powiedzieć już kilka ładnych lat, to mniejsze czy dłuższe przerwy. Planuje sie ładnie wyrzeźbić 40 teścia, 40 wina i 300 oxy plus odblok po wszystkim. jakies porady może od kogoś bardziej zaawansowanego w temacie dopingu.;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium