SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888906

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Mnie świąteczny humor trzyma cały rok

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39317
Panowie mam Sustanamed Genamed u jednak na fotkach w necie nalepka ma inne logo , czy to nowa seria czy jakaś podróbka ?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
a czemu niby nowa seria ? wyglada idetycznie jak kolegi ja aktualnie dose klepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39317
Chodzi mi o naklejkę zaznaczoną na zdjęciu u mnie jest inna ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
no faktycznie z taka jak wstawiles wczesniej nie widzialem nigdy. Moze teraz takie maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Pomocy, jak to się ma szczególnie do tego filmiku:
http://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/produse-cu-substante-interzise-care-dezvolta-muschii-gasite-in-garajul-unui-bloc-din-pitesti-pechezitii-si-in-capitala.html

nandrolon, testover, oxaver, clenbuterol to wszystko było masowo podrabiane w rumunii....

oxykarku
Witajcie,

Czy to będzie fake czy oryginał co sądzicie? Myślałem że kolor będzie srebrny folli a jest biały ale może się coś zmieniło.
Druga sprawa jeśli oryginał to co sądzicie o Oxie z Vermodje?
Mam mieszane uczucia czy łyknąć, jedni mówią że super Oxa inni że weterynaryjny badziew o niewiadomym składzie.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46
Potrzebuje opinii czy to org or fake;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46
Org czy fake? Było org zapakowane sam otworzyłem żeby tab zobaczyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46
Org?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46
Ćwiczę można powiedzieć już kilka ładnych lat, to mniejsze czy dłuższe przerwy. Planuje sie ładnie wyrzeźbić 40 teścia, 40 wina i 300 oxy plus odblok po wszystkim. jakies porady może od kogoś bardziej zaawansowanego w temacie dopingu.;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium