SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888849

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
to ja mialem biosire z kodem wygladajacym jak polewej stronie na anavarze.. nie wiem skad zmiana.

up deczki nie bilem z nexiuma ale bold wydaje mi sie spoko, nawet nie zwrocilem uwagui wczesniej na kody ale u mnie naklejka z weryfikacja jest na pudelku.

przy pewnym dojsciu raczej bym sie nie przejmowal czy jest naklejka czy nie.. albo czy zdrapuje sie data jak na biosirze, watpie ze ktos by sobie zmienial nagle sprawdzone zrodlo gdy posiadana dana firme w ofercie juz od lat..

w gruncie rzeczy wiem ze antek pakowany 25 x 100 dzialal. ale np napis biosira mialem po lewej stronie a nie po prawej jak na oxie, chociaz jak mowie, malo w rekach tego mialem, kosztowalem tylko wiec sie nie wypowiadam za duzo, a to co dziabalem smigalo.

wiec tez tu zadam pytanie, mysle ze odpowiednie miejsce. moze ktos wie.
BM - kiedys widzialem w wersji 2ml x 6 75mg/1ml hexe a obecnie jest pakowana 100mg/1ml, 10strzalek. ktos porownywal czy dalej jest ok czy jednak zmiana nie jest korzytstniejsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Hexa BM leciałem tylko w 2ml/vialach, jakiś rok. Najpierw solo później na 6mies robiłem mix trena z acetem Bioniche już ten w nowych vialach 1ml. Tą hexe w nowych leci paru chłopa z treningu co się widujemy to ładnie tam ich drapie. Zasadniczo to się tylko pack/szkło zmieniło.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90652
Cześć. NPP, enan i tren ace z nexium beda dobre? jakie laby polecacie od tych soków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
W pl realia dostaniesz odp

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1043 Napisanych postów 11397 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 137937
BasketPro
Cześć. NPP, enan i tren ace z nexium beda dobre? jakie laby polecacie od tych soków?
bierz śmiało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ondrive
magikcjanin
ktos sie wypowie czy ori?





Mam to samo tylko jedno pudelko jest kod a na drugim nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arendmazak
Ondrive
magikcjanin
ktos sie wypowie czy ori?





Mam to samo tylko jedno pudelko jest kod a na drugim nie ma.



Miałem to samo z propem i działa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arendmazak
arendmazak
Ondrive
magikcjanin
ktos sie wypowie czy ori?





Mam to samo tylko jedno pudelko jest kod a na drugim nie ma.



Miałem to samo z propem i działa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 388 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24598
DO-IT
magikcjanin jemu chodziło o tego balkana że kod się różni 1 literką.




















Zmieniony przez - DO-IT w dniu 10/14/2017 5:24:24 PM


Podbijam

Endomorfik :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Standardowy wyglad Shree.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium