SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5995697

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 289 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2622
Rekombert0
A co mysliscie o boldku z dna? Widze ze chwalicie sobie ten lab ale boldek 300mg troszke za tani sie wydaje

Kolega zaczal tego boldka, jak robilismy rozeznanie to pochlebne opinie byly i dalej sa.
Lux1980
rogidogi
Towar kumpla do oceny bedzie ruszal z cyklem. Oxa biale tabsy w srodku

Asortyment 1 klasa , nic tylko jechać z tematem
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 346
Powracajac do DNA lab... wychwalany jest on tutaj pod niebiosa... na K** natomiast srednio... z poczatku podobno nawet spoko... z czasem stal sie loteria... z czego to wynika... jak wy to widzicie? Czy w boldenonie rzeczywiscie jest boldenon a w masteronie masteron... jak stezenia? Czy rzeczywiscie stalo sie to loteria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8991 Napisanych postów 62080 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 714208
Nie wiem o czym mówisz, jaka loteria..? Wszystko śmiga jak trzeba...sam biłem test enan , propa , tren A wszystko działa elegancko...znajomy bije T-400 i jest mega zadowolony...z opinie ludzi co się czyta reszta środków również na wysokim poziomie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 346
No wlasnie o tym pisze... tutaj wszyscy zachwalaja a na konkurencyjnej stronie ktora z automatu widze ocenzurowali... ocena jest inna. Chcialem wiedziec z czego to wynika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8991 Napisanych postów 62080 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 714208
Może im nie na rękę ten lab , nie wiem...najlepiej spróbować samemu i przekonać się na własnej skórze że DNA ma bardzo dobre środki

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-07-13 12:40:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2582 Napisanych postów 2561 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 42337
od pon wchodze na tego bolda, BM wybralem do zera i do konca roku DNA poleci

Lordwais
ja nawet mam u siebie viala bolda DNA, jak dobieralem BM dostalem za free zeby sprawdzic i przestawic sie bo taniej bedzie wychodzic

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4788 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34908
Jakieś opinie na temat tego towaru ktoś ma?

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2019-07-15 08:33:58

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 210 Napisanych postów 379 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2148
tetepi
Oryginał?

Bardzo dobry test bedziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2582 Napisanych postów 2561 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 42337
tetepi
Lordwais
tetepi
A to?

tez dobry prop

Kod się zgadza z pod zdrapki

Zmieniony przez - tetepi w dniu 2019-07-12 17:51:32

wbijaj smialo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7022
Nie dawno kończyłem cypa. Przy 400mg na tydzień 5x norma. Tera atakuje nowe stezenie enana 250mg/ml. Ions legitny.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

sosy