SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4420500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1645 Napisanych postów 5988 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73609
Bralem kilka produktow z PRL i wszystko bylo ok. Walow raczej jeszcze nie widzialem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 201 Napisanych postów 25012 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150159
zioekt
BigMen
na niektorych dzialaja tylko 3 firmy a reszta to lipa

Dziwnie to spod Twojej klawiatury wygląda

Ale poważnie pytam, jest jakaś str producenta? Jest jakiś adres na opakowaniu? A może są po prostu 2 wersje, starsza i nowsza?

Adres na oapkowniu co pomógłby zweryfikować?

PRL dobrze działa.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 7/11/2017 8:57:50 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3896 Napisanych postów 26887 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450026
lestat1986
zioekt
BigMen

Ale poważnie pytam, jest jakaś str producenta? Jest jakiś adres na opakowaniu? A może są po prostu 2 wersje, starsza i nowsza?

no nie weryfikować, tylko zazwyczaj na stronie producenta jest wygląd środków. Bo jak gość pisze że w słoiku to ori, a blistry to wał, a potem druga brygada pisze że na odwrót, no to....a w sumie nie ważne rano byłem ciekaw bo nie miałem co robić to o głupoty pytałem, a teraz mi to obojętne w sumie nie było tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4028 Napisanych postów 4473 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2552
Ktos bral moze ostatnio ta metke?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 163 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6428
Ori metka bierz śmiało narobili szumu z PRL a to dobry lab póki co. Przerabiam winko w tabsach aktualnie czuje po stawach ze jest tam co ma być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1194
Też mam w rękach nowe PMP ale tylko na mostek na sprobe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1194
2

Zmieniony przez - 19dany20 w dniu 2017-07-12 07:26:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 750 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26843
zioekt
lestat1986
zioekt
BigMen

no nie weryfikować, tylko zazwyczaj na stronie producenta jest wygląd środków. Bo jak gość pisze że w słoiku to ori, a blistry to wał, a potem druga brygada pisze że na odwrót, no to....a w sumie nie ważne rano byłem ciekaw bo nie miałem co robić to o głupoty pytałem, a teraz mi to obojętne w sumie nie było tematu.

Z tego co j pamiętam, to BD ma/miało stronę internetową i faktycznie tak były orale w słoikach.
Nie.zmienia to gaktu, że "nasze rodzinne" BD coś tam działa, kiedyś( ze 2 lata wstecz) kolega bił ich suste i zadowolony był - to tak z rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1508 Napisanych postów 3257 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83106
Flex357
Ktos bral moze ostatnio ta metke?

Dobra metka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit