SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889310

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
zioekt
Gwookie przez Ciebie wyszedłem na hipokrytę



Łoooj, w nocy pisalem to jak ten ti niechacy tak.. cukierek na zgode i nie bylo tematu (jakis poprawiajacy humor )

A tak powaznie to tylko sie podpisalem pod tym bo tez mam takie zdanie no iblepszy hipokryta niz hipciokryta z brzuchem jak ów zwierzatko mimo tony podejrzanego towaru %°) dobra nie wkopuje dalej haha



Up winko jak i propek ktory masz sa bardzo oki, osobiscie bylem zadowolony. Powodzenia na cyklu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
dracula-85 jak wyzej towar ok powinno dzialac jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
.Flex356 oraz jesli ktos jest zainteresowany.

obiecane foto omy z apt.. lot ciut nowszy ale moze sobie porownasz.. co nie zmienia faktu, że i tak twierdze że masz wersje legit i jestem do tego przekonany











Zmieniony przez - GWookie w dniu 2017-09-29 17:45:40
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
Dużo w innym temacie o Primo oral to mam tu ale z Bioniche i lecę 4 miechy juz na tym. Do tego testo i boldeks. Ori raczej bo o wyjePkach nie słyszałem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 236 Wiek 56 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3210
Szkoda ze Bioniche nie ma w ofercie turinabolu który rzekomo mialo miec wg mojego kolegi. Daj znac jak ten Primobolan bo watrobe podobno oszczedza,
Omnadren 100% oryginalny.


Zmieniony przez - Robert_Maklowicz w dniu 2017-09-29 23:27:11

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5948
W jakie firmy celowac?
Anapolon
Masteron enan
Susta / mix test




Zmieniony przez - youf w dniu 2017-09-29 23:44:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Aras84
dracula-85
te wino genesis teraz może zadziała i się doda bo już nie wiem co ja źle robie





dracula-85
o działa suuper a tu ten prop genameda





Masz bardzo dobre wino i propa. Wbijaj i zajadaj smialo.



Potwierdzam masz oryginal, wino jedno z lepszych na rynku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
youf
W jakie firmy celowac?
Anapolon
Masteron enan
Susta / mix test





Zmieniony przez - youf w dniu 2017-09-29 23:44:53


Takie pytania zadawaj w temacie - PL Realia a jeszcze lepiej pytaj kumpli w realu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6166
Spotkał się ktoś z fake Primus Ray Laboratories? Lecę 7 tydzień na Enanthate PRL (Lot: ATEN 65900). Wcześniej biłem Genotec Labs ale źródło zdechło. Spadek libido pogonił mnie na krew i oto wynik (przy 500mg tygodniowo). Jak na krążące opinie o PRL, to poziom testosteronu kiepski, na żadnym labie nie miałem takiej lipy.


Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Wynik faktycznie za niski, pomijajac ze wynik nie zawsze jest wyznacznikiem to tu jednak widac ze jest za nisko. Powtorzy wynik za tydzien dla pewnosci a potem znaczy ze kiepskiego tescia trafiles.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej